Puste trybuny sposobem na wirusa?

Niestety, polski sport wraca do trudnej rzeczywistości sprzed kilku miesięcy. Rząd zdecydował, że zarówno w żółtych, jak i czerwonych strefach (czyli de facto w całej Polsce) obowiązywać będzie m.in. zakaz organizacji wydarzeń sportowych z udziałem publiczności. Oznacza to, że w najbliższą niedzielę hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają z GKS Tychy przy pustych trybunach.

O ile sytuacja nie ulegnie zmianie, podobny los będzie czekał siatkarzy Jastrzębskiego Węgla po powrocie z kwarantanny. Paradoksalnie, najmniej aktualnie „cierpi” GieKSa, bowiem piłkarze trenera Pawła Ściebury z uwagi na montaż podgrzewanej murawy na Stadionie Miejskim wszystkie spotkania co najmniej do początku listopada rozgrywają poza naszym miastem.

Należy jednak dodać, że obostrzenie dotyczy nie tylko sportu wyczynowego, ale także innych wydarzeń, w tym meczów amatorskich, zawodów biegowych, kolarskich czy sportów walki. Zawieszona jest też działalność siłowni, basenów i aquaparków.

Przypomnijmy, że obecnie Jastrzębie-Zdrój, podobnie jak nie-czerwona reszta Polski, znajduje się w „żółtej strefie”.

Źródło: gov.pl

Wpisy na temat “Puste trybuny sposobem na wirusa?”

  1. To teraz kluby hokejowe powinny wystąpić do PHL aby transmisje były darmowe z pokazywania meczy bo dużo ludzi wykupiło karnety jak i również bilety w ramach rekompensaty i wtedy byłby wilk syty i owca cała

    1. „Zawieszona jest też działalność siłowni, basenów i aquaparków.”
      – za to powinni mieć bana od ludzi, którzy dbają o zdrowie…
      A naród śpi…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry