“Rąbnęli” rower z piwnicy. 1500 zł “w plecy”…

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży roweru marki MAXBIKE o wartości 1500 złotych. Sprawcy, po uprzednim włamaniu się do piwnicy przy ulicy Jasnej, dokonali kradzieży. Z ustaleń śledczych wynika, że kradzieży dokonano między godziną 19.00 w piątek (27.10.2020) a godziną 15.00 w sobotę (28.10.2020). Jak się już rzekło, ich łupem padł rower – dodajmy, że koloru srebrno-czarnego.

„Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju, osobiście, mailowo – kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie – 47 85 542 86” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Rower rablęli mojemu koledze z podwórka koło domku samochód w nocy rąblęli kiedyś. Stał na podwórku i co z tego że brama zamknięta ale upatrzyli sobie i po samochodzie. Taki rower to niech sobie na balkonie trzyma bo wiadomo że złodziej po piwnicach kradą.

 2. Dżordż Lowerboj

  Kto trzyma rower w piwnicy?

  Rower, jak sama nazwa wskazuje, powinno się trzymać w rowerowni.

  Albo przynajmniej w garażu. A jak kogoś nie stać na dom z garażem, to nie powinien trzymać roweru w ogóle.

 3. Dziwne ale kilka dni temu na znanym portalu społecznościowym w temacie zapytań ogólnych właśnie padło zapytanie czy ktoś ma na zbyciu taki rower.
  Może tam poszukać?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny