“Rąbnęli” rower z piwnicy. 1500 zł “w plecy”…

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży roweru marki MAXBIKE o wartości 1500 złotych. Sprawcy, po uprzednim włamaniu się do piwnicy przy ulicy Jasnej, dokonali kradzieży. Z ustaleń śledczych wynika, że kradzieży dokonano między godziną 19.00 w piątek (27.10.2020) a godziną 15.00 w sobotę (28.10.2020). Jak się już rzekło, ich łupem padł rower – dodajmy, że koloru srebrno-czarnego.

„Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju, osobiście, mailowo – kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie – 47 85 542 86” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Rower rablęli mojemu koledze z podwórka koło domku samochód w nocy rąblęli kiedyś. Stał na podwórku i co z tego że brama zamknięta ale upatrzyli sobie i po samochodzie. Taki rower to niech sobie na balkonie trzyma bo wiadomo że złodziej po piwnicach kradą.

 2. Dżordż Lowerboj

  Kto trzyma rower w piwnicy?

  Rower, jak sama nazwa wskazuje, powinno się trzymać w rowerowni.

  Albo przynajmniej w garażu. A jak kogoś nie stać na dom z garażem, to nie powinien trzymać roweru w ogóle.

 3. Dziwne ale kilka dni temu na znanym portalu społecznościowym w temacie zapytań ogólnych właśnie padło zapytanie czy ktoś ma na zbyciu taki rower.
  Może tam poszukać?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

WordPress Lightbox Plugin
Przewiń do góry