Radiowóz w wersji Comfort już w Jastrzębiu

fot. Policja Śląska

W tym roku Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zakupiła 25 oznakowanych radiowozów z napędem hybrydowym marki Toyota Corolla. Nowoczesne samochody służbowe zostały zakupione ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu policji.

Jeden z nich trafił do jastrzębskiej jednostki, a trzy kolejne – do stróżów prawa z Wodzisławia Śląskiego.

„Koszt zakupu jednego oznakowanego radiowozu z napędem hybrydowym to niespełna 108 tysięcy złotych. Aby zapewnić bezpieczeństwo, a także komfort w codziennej służbie, samochody wyposażone są między innymi w 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację i kamerę cofania. Nowoczesne pojazdy napędza silnik o pojemności 1798 cm3. Każdy z samochodów posiada elementy wyposażenia odpowiednie dla wersji Comfort” – informuje Policja Śląska. (źródło: Policja Śląska)

  1. 7 poduszek powietrznych i 2 jaśki……będzie komfortowo, a na akumulatorach to będą mogli ten komfort poczuć nawet w zimne dni i noce. Bo do tej pory silniki chodziły na postoju bo zimno w środku. A czasami znalazł się intruz obywatel który zwracał im na to uwagę.
    Służba powinna być służbą a nie spędzaniem mile czasu w komforcie !!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny