Radni dziękują za obronę granicy

„Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój składa podziękowania za Waszą służbę, poświęcenie i zaangażowanie w obronie granicy Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej” – tak zaczyna się list jastrzębskich radnych do funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji i żołnierzy Wojska Polskiego.

fot. pixabay

„Wiemy doskonale, że pełniąc obecnie bardzo ciężką służbę, jesteście codziennie poddawani różnego rodzaju naciskom i prowokacjom ze strony wschodnich służb. Wiemy o tym, że odpieracie codziennie nawet fizyczne ataki imigrantów, którzy szturmują nielegalnie nasze granice. Dzięki Waszej służbie i pracy, My jesteśmy bezpieczni” – czytamy w liście.

„My też absolutnie nie zgadzamy się na wpuszczanie nielegalnych imigrantów, którzy próbują przez las, rzekę siłą szturmować naszą granicę” – pada w pewnym momencie.

„Dziękujemy Wam, że stoicie na straży naszych granic, pomimo internetowego hejtu i fałszywych oskarżeń nieodpowiedzialnych ludzi. Wy swoją postawą udowadniacie, że służba funkcjonariuszy i żołnierzy na naszej polskiej granicy to prawdziwy honor i powód do dumy. Jesteśmy z was dumni!” – pada na koniec.

  1. Zapomnieliście już ilu z nas/was dawało dyla na Zachód w słusznie minionym okresie ??? Zapomnieliście już jak byliśmy/ście przyjmowani??? A przecież były to wyjazdy migracyjne /zarobkowe a nie z powodów represji politycznych….Zapomnieliście te paczki z Zachodu w tamtych latach??? Gratuluję dobrego samopoczucia !!!!!!!

  2. Wdzięczni jesteśmy wszyscy, bo dla migrantów nie mamy miejsca. Nie ma gdzie ich umieścić, ani dać pracę. Mamy za dużo Ukraińców sprowadzonych przez rząd nie wiadomo poco. Wiadomo, że wśród Ukraińców i innych pochodzących ze wschodu mogą być ci nazywani V kolumną. Wśród migrantów z Azji na pewno też są. To oni atakują naszą granicę, lub zmuszają do takich ataków młodych migrantów. Nikt nie chce wojny a nasyłanie nam osobników przygotowanych do działania przeciw nam jest takim przygotowaniem. Kościół, tak dużo mówiących fałszywie i miłości do bliźniego nie kwapi się do tej pomocy. A mają takie możliwości aby zorganizować dla nich coś na kształt osiedli i przygotowywać do pracy i życia w Polsce, bacznie ich obserwując.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?