Radny prosi o więcej światła

fot. pixabay

„Występując już kolejny raz w imieniu i na prośbę kilkudziesięciu mieszkańców – pieszych, ale również kierowców użytkujących ulicę Północną, a szczególnie łącznik między ulicą Katowicką i Północną, gdzie natężenie ruchu jest obecnie bardzo duże, proszę o pilne przeanalizowanie możliwości zamontowania doświetlenia przejść dla pieszych we wspomnianych miejscach” – apeluje radny Grzegorz Mosoń.

„Posiadam informację, że na te zadania, jak i zamontowanie dodatkowej lampy, jest już gotowy projekt” – dodaje zapobiegliwie miejski rajca.

Wpisy na temat “Radny prosi o więcej światła”

  1. Prawda jest taka, że oświetlenie w naszym mieście podobnie jak i w innych wymaga całkowitej wymiany. Lampy niby są, ale ich wysokie umieszczenie i żółty kolor nie pozwalają na bezpieczną jazdę nawet na Piłsudskiego, czy Jana Pawła II. To jest ogólnie rzez biorąc marnowanie energii. Mam teraz porównanie. Nad przejściem dla pieszych na ulicy Ranoszka przy Lewiatanie zamontowano nisko zawieszone i jasnej barwy oświetlenie. Powiem Wam – rewelacja – widać czy pieszy stoi już z daleka.

  2. Urząd miasta wymienia spalona żarówkę LED w Łasku na OWN od sierpnia zeszłego roku i w dalszym ciągu owa żarówka nie działa. Zgłaszane setki razy i na SM i bezpośrednio do urzędu każdy ma to gdzieś.

    1. I co na to urzędnicy? Zawsze muszą sprawdzić wykonania które zlecili. Urzędnik, który tego nie wykonał powinien przykładnie zostać zwolniony o co apelujemy a nawet żądamy od Pani Prezydent.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?