Rośnie nam kolejny Wałęga

W minionym tygodniu w Łodzi rozegrane zostały finały Hokejowego Pucharu Niepodległości. W zawodach wystąpiła ekipa żaków młodszych JKH GKS Jastrzębie, która wcześniej wywalczyła awans do tej imprezy.

Nasz zespół może mówić o małym pechu, bowiem zajął w tych bardzo wyrównanych zawodach piątą lokatę, wcześniej pokonując m.in. brązowych medalistów z Sanoka. Warto także odnotować, iż jastrzębianie stoczyli morderczy bój z gospodarzami turnieju ŁKH Łódź, przegrywając… 8:14.

W związku z powyższym za główny pozytyw wyprawy do Łodzi należy uznać tytuł najlepszego napastnika Hokejowego Pucharu Niepodległości, który trafił do naszego zawodnika Mateusza Wałęgi. Przypomnijmy przy tej okazji, że w kadrze trenera Roberta Kalabera jest Kamil Wałęga, uważany za jednego z najbardziej utalentowanych polskich hokeistów młodego pokolenia.