Równo 27 mandatów pod stadionem

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W sobotę, 20 marca, w trakcie rozgrywania meczu piłki nożnej bez udziału publiczności pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie a Chrobry Głogów, grupa osób znajdująca się przed stadionem miejskim postanowiła zaprotestować przeciwko obowiązującym obostrzeniom w związku ze stanem epidemii.

Policjanci zabezpieczający mecz wezwali uczestników protestu do zachowania zgodnego z prawem i stosowania się do obowiązujących obostrzeń.

Kilkudziesięciu mężczyzn nie chciało stosować się do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości, w związku z czym policjanci podjęli wobec nich czynności służbowe. Mundurowi w związku z popełnionymi wykroczeniami sporządzili 60 wniosków o ukaranie do sądu, nałożyli 27 mandatów karnych oraz pouczyli jedną osobę. W trakcie interwencji 17-latek znieważył słownie funkcjonariuszy, za co został zatrzymany. Po wykonaniu niezbędnych czynności nieletni został przekazany pod opiekę matki. Mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Żałośni jesteście panowie policjanci… jak wam nikt nie da nic na tacy to nic nie potraficie zrobić chyba że wypisać mandaty kibicom którzy przyszli pospiewac pod stadionem. Jeszcze 2 lata temu za maskowanie się były wyroki. A po co sciagalisię dodatkowe siły z Bielska i Katowic? Żeby wypisać parę mandatow? Żenada

 2. Brawo dla policji… schwytaliscie mega groźnych przestępców! A czemu nie zlapaliscie oszusta który dzień później chodził przebrany za medyka i robił płatne obowiązkowe testy po zofiowce? Bo jesteście poprostu nie udolni!!!

 3. Karać stadionowców jak nierozómiom obostrzeń nie 500 kary a 20000 tys przez takich debili epidemia się roz……ala

 4. A tak na marginesie to kto posprząta te czarne skrecze z informacjami o meczu . Powiesić to kibice umieją ale już posprzątać to nie

 5. Straszycie ludzi mandatami . Czemu nie ma w tytule , że 60 wniosków skierowano do sądu .Bo mozna sobie tym podetrzeć coś tam. Sąd wszystkie 60 odrzuci . A dlaczego ? Kto wie to wie a reszta niech się dowie .

  1. Współczuję Ci… naiwności i niewiedzy w temacie. Obyś nie musiał się kiedyś na własnej skórze przekonać jak to “sąd wszystko odrzuci” :-))). Znam takich orłów jak Ty którzy chodzą teraz ze zwieszonymi uszami i posępną miną gdy ich tylko zapytać o maseczkę :-))).

    1. oczywiscie ze jest podstawa do odrzucenia i nawet po wyroku odwolanie do sadu wyzszej instancji powoduje ze nie ma mozliwosci nalozenia mandatu i kary bo nie ma podstaw prawnych , doczytaj sobie jak wiekszosc wygrala sprawy .

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny