Rozebrali już cały wiadukt!

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Zakończyły się już roboty rozbiórkowe przy wiadukcie na alei Piłsudskiego. Stary, dwuprzęsłowy wiadukt został usunięty, a teren, na którym obiekt się znajdował, przygotowywany jest właśnie do dalszych robót” – informuje jastrzębski magistrat. „Firma Eurovia, która wygrała przetarg na budowę wiaduktu, musi w tym miejscu zbudować dwa niezależne mosty – osobno dla każdej z jezdni. Równolegle budowane jest rondo turbinowe, które stanie przed wiaduktami, łącząc aleję Piłsudskiego z ulicami Północną i Graniczną. Bedzie miało ono średnicę aż 28 metrów” – precyzują magistraccy urzędnicy.

„Przypominamy, że, mimo trwających prac, firmy, które mają swoje siedziby w pobliżu wiaduktu, nadal działają. Dojazd do nich prowadzi ulicą Pszczyńską” – pada na koniec. Koszt przebudowy wiaduktu to niemal 18 milionów 370 tysięcy złotych. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Katastrofa, śmiech i płacz przez łzy, Genua nie taki most w 2 lata odbudowała miasto porażek bo zarządzane przez nieudolnych ,niekompetetnych urzadasow w dodatku nie z naszego miasta

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry