“Ruptawski charakter” ukąsił Rój

Piłkarze C-klasowych rezerw Granicy Ruptawa pokonali w miniony weekend w “meczu o sześć punktów” ekipę LKS Rój 2:1 (0:1). Do 83. minuty nasz zespół przegrywał 0:1, ale w ostatnich siedmiu minutach odwrócił wynik meczu za sprawą trafień Patryka Porębnego (ostatnio strzelającego także w okręgówce) i Roberta Maklesa, który dobił zresztą uderzenie Porębnego.

Dodajmy, że podopieczni trenera Artura Nowaka w mistrzowskim stylu wykorzystali osłabienie gości, którzy na kwadrans przed końcem zarobili czerwoną kartkę.

W kolejnym meczu ostatniej ligi Granica II Ruptawa zagra na wyjeździe z Interem II Krostoszowice.

4 października 2020, Ruptawa, 11:00
Granica II Ruptawa – LKS Rój 2:1 (0:1)
Bramki: Porębny 83, Makles 90 – Duda 30

Granica II: Kroczek – Bednarek, Michalak, Śmiałkowski, Budniok, Luty, Kruszczak, Jaśko, Porębny, Filip, P. Wacławczyk. Rezerwa: Bołdys, Chwałek, Walczak, Makles, K. Wacławczyk, Kopiec, Bugdoll.

Źródła: Facebook / LKS Granica Ruptawa, Łączy nas Piłka