Chcesz nagrodę? Złóż wniosek!

Fot. Rafał Mączyński / UM Jastrzębie-Zdrój

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój informuje, iż od 15 marca będzie można składać wnioski o nagrody i wyróżnienia dla sportowców oraz trenerów za osiągnięcia w 2020 roku. Uczynić mogą to wyłącznie właściwe organy statutowe klubów sportowych, które w ten sposób chciałyby „powalczyć” o nagrodę dla swoich najlepszych zawodników. Wnioski można składać do 31 marca w kancelarii Urzędu Miasta.

– Nagrody mają formę pieniężną i mogą być przyznawane zawodnikom i trenerom jastrzębskich klubów sportowych. Przyznanie nagrody pieniężnej równoznaczne jest z otrzymaniem wyróżnienia w formie dyplomu – czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej.

Wymagane dokumenty (za BIP Jastrzębie-Zdrój)
1. Do każdego wniosku muszą być załączone oryginalne dokumenty potwierdzające wskazane w nim osiągnięcia sportowe zawodnika lub trenera potwierdzone przez polski związek sportowy właściwy dla danej dyscypliny sportowej. W przypadku zawodów Olimpiad Specjalnych osiągnięcia sportowe zawodnika lub trenera potwierdzone przez Narodowe Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska.
2. W przypadku drużyny lub zespołu można dołączyć zbiorczą listę kandydatów do nagrody pieniężnej potwierdzoną przez polski związek sportowy właściwy dla danej dyscypliny sportowej, w przypadku zawodników Olimpiad Specjalnych osiągnięcia sportowe zawodnika lub trenera potwierdzone przez Narodowe Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska.
3. Dokumenty w/w powinny dotyczyć osiągnięć z poprzedniego roku.
4. Wzór wniosku można pobrać stąd: https://bip.jastrzebie.pl/attachments/download/76152

Źródło: Biuletyn Informacji Publicznej >>

Wpisy na temat “Chcesz nagrodę? Złóż wniosek!”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry