Rzucił się na ekspedientkę

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło w sklepie spożywczym w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna ukradł ze sklepowych półek artykuły spożywcze. Zauważyły to pracownice placówki, które zablokowały złodziejowi drogę ucieczki. Jedna z kobiet została wówczas zaatakowana. Napastnik popychał ją, potem przewrócił na ziemię, a następnie wyrwał jej z ręki telefon i rzucił nim o ziemię. Kobietom udało się zatrzymać mężczyznę do czasu przyjazdu mundurowych, którzy zatrzymali agresora.

Kradzież rozbójnicza, której się dopuścił, to nie jedyne jego przewinienie. Stróże prawa w trakcie wykonywanych czynności ustalili, iż 5-krotnie w okresie od 1 do 21 października 2021 roku dopuścił się kradzieży w sklepach na terenie Jastrzębia-Zdroju. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz licznych kradzieży sklepowych. O karze zdecyduje sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Czy to market A. na Warmińskiej? Tam codziennie dochodzi do takich sytuacji. A bohaterscy ochroniarze udają, że nie widzą. Kobity same łapia złodziei.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?