“Sala robi ogromne wrażenie”

Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju wzbudza coraz większe zainteresowanie, mimo że termin jej otwarcia mocno się przesuwa i prac do wykonania jest ciągle sporo. Wiele osób interesuje się jej stanem i postępem budowy. W środę, 28 lipca, na zaproszenie dyrektor Szkoły Gabrieli Jaworskiej przybyła senator tego okręgu Ewa Gawęda. Dyrektor przedstawiła jej stan budowy i problemy związane z ukończeniem oraz wyposażeniem Sali. Zwróciła się do senator Gawędy o patronowanie Sali, jako że jej budowa, późniejsza oferta i działanie ma duże znaczenie nie tylko dla Jastrzębia, ale i dla całego regionu, a Ewa Gawęda jest jedynym senatorem tego okręgu.

„Sala robi ogromne wrażenie i mimo że pozostało jeszcze sporo pracy do wykonania, to już widać niesamowity efekt. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem i jeśli będę mogła wesprzeć dalszą budowę i jej funkcjonowanie, jak i samej szkoły, do której ona należy, to chętnie pomogę. Ta sala to prawdziwa perełka w skali całego naszego okręgu i będzie jego znakomitą promocją i ogromną atrakcją dla jego mieszkańców. Opierając się na deklaracji pani dyrektor, że zostanie otwarta jeszcze tej jesieni, będę czekała z niecierpliwością, żeby wziąć udział w pierwszym koncercie i w pełni poznać jej walory” – mówiła po zwiedzeniu terenu budowy senator.

Senator Gawęda chętnie przyjęła propozycję patronatu i obiecała daleko idącą pomoc przy zakończeniu budowy, jak i później w doposażeniu Sali. Dyrektor Jaworska była bardzo zadowolona z przebiegu spotkania i podziękowała pani senator za zainteresowanie i chęć tak dużej pomocy.

  1. Pingback: W mediach o nas – PSM Jastrzebie

  2. Pytanie gdzie są maski na facjatach tych delikwentów? Jak wszyscy to wszyscy caryca też.
    P.S. To obiekt zamknięty i trzeba.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis