Same sprowadziły na siebie policję

Kilka dni temu około godziny 17.35 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej na ulicy Wielkopolskiej. Policjanci na miejscu ustalili, że podczas imprezy zakrapianej alkoholem doszło do sprzeczki. Osoby przed przyjazdem policji doszły do porozumienia. W trakcie legitymowania przebywających w mieszkaniu ujawniono, iż 37-letnia jastrzębianka jest osobą poszukiwaną.

Niespełna trzy godziny później mundurowi zostali wezwani na interwencję domową, w trakcie której dziewczyna syna pokłóciła się ze zgłaszającym. W obecności patrolu strony doszło do porozumienia. W trakcie legitymowania i w tej sytuacji wyszło na jaw, że prowodyrka interwencji okazała się osobą poszukiwaną. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Mizoginn , masz rację, choć jestem kobietą, to uważam, że moje najlepsze “koleżanki”, to koledzy z pracy, sąsiedztwa, szkoły. Szczerzy, można na nich polegać, doradzą, nie są zawistni o ciuchy, czy inne rzeczy, możemy szczerze porozmawiać na każdy temat. Baby są okropne, wredne, manipulantki, zazdrosne, zdolne do robienia świństw drugiej osobie, podkładania świni. Koleżanka to dużo powiedziane, raczej znajome. Szczerość i koleżeństwo to najbardziej cenię w moich kolegach.

  1. Wiem o tym bo sam jestem takim dobrym kolegą pewnej dobrze postawionej koleżanki która woli porozmawiać ze mną niż z jakimiś koleżankami i to całkowicie bez jakichkolwiek podtekstów. :), niestety:(

   1. O podtekstach, nie ma mowy. I to jest właśnie sztuka przyjaźni z mężczyznami. 🤗Pozdrawiam koleżanki, sporo muszą się nauczyć. A nawet mam wrażenie, że to przerasta ich wąskie umysły😵, nie, nieogarną tego.😞

    1. Pisząc ”niestety” napisałem tak nie dlatego że ja bym chciał jakieś ”podteksty” a ona nie chce ale po prostu nawet o tym nie myślę (gejem nie jestem) bo traktuję tą koleżankę od paru dobrych lat jako bardzo dobrego kolegę i najzwyczajniej w świecie rozmawiam z nią jak z kumplem.

 2. Te baby to czysta patologia , ja nie pijane w sztok to wściekłe awanturniczki i do tego jeszcze jakieś recydywy poszukiwane.W dzisiejszych czasach to lepiej się związać z kolegą niż z kobietą , i wypić normalnie można i porozmawiać o ciekawych tematach np: motoryzacja i nikt nie skacze do ciebie po nadmiernym spożyciu z pazurami bo chłop się uwali i śpi a i seks pewnie nie byłby taki zły jak go klerycy i partie prawicowe malują.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?