Sąsiad zaatakował jej kolano?

fot. pixabay

W środę, 26 stycznia, około godziny 16.00 policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Pszczyńskiej. Dyżurny odebrał telefoniczne zgłoszenie od jastrzębianki, która twierdziła, że potrzebuje pomocy, ponieważ sąsiad jest wobec niej agresywny. Jak relacjonowała, w trakcie wymiany zdań uderzył ją w kolano, które powinien obejrzeć lekarz. Kiedy patrol przybył do zgłaszającej, okazało się, iż kobieta wcale nie potrzebuje pomocy. Jastrzębianka przyznała się, że wezwała interwencję, ponieważ chciała zrobić sąsiadowi na złość. 50-latka została ukarana mandatem karnym za bezpodstawne wezwanie policji. Nadmiar złego, w trakcie legitymowania wyszło na jaw, że jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Rybniku do ustalenia miejsca pobytu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Wielkie mi mecyje ,przecież to norma na Manhattanie i takie numery wydzwaniając bezpodstawnie na policję robi nagminnie ta pani bardzo dobrze znana z tego Jastrzębskiej policji.Pewnie sąsiad nie chciał jej własnie chwycić za kolano czego ta desperatka się domagała więc zadzowniłana policję.

  2. Gdyby była to noga 16 latki jeszcze bym zrozumiał ale dotykać stara babę to powinna być zadowolona że jeszcze ktoś w ogóle chce to zrobić !

    1. O ho ho ho ktoś tu się zagalopował 50 letnia kobieta nie jest starą babą.Lepiej czasami wyglądają jak te młode wymalowane panie ze nawet na swój wiek nie wyglądają.. Zgodzę sie tylko z jednym że niektóre mają 50 lat a wyglądają jakby miały z 70 lat ale to juz geny może choroby albo po prostu nie dbają o siebie. Jestem po 50 tce i ani nie wyglądam na babcię chociaż nią już jestem, ani starą babę a i czuję się młodo

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis