„Sezon grzewczy nie będzie już straszny…”

fot. Fundacja JSW

Konkurs dla przedszkoli i żłobków „Czyste powietrze w naszym przedszkolu”, który Fundacja JSW ogłosiła w październiku, został rozwiązany! Otrzymaliśmy w sumie 28 zgłoszeń w postaci filmów, prezentacji i zdjęć. Do konkursu zgłosiły się placówki z Jastrzębia-Zdroju, Knurowa, Dąbrowy Górniczej, Gogołowej, Czerwionki-Leszczyny, Zabrza, Ornontowic, Suszca, Warszowic, Ornontowic, Pawłowic i Krzyżowic. Były tańce, piosenki, prace plastyczne, sceny rodem z Hollywood i świetna gra aktorska małych artystów. Jak zwykle kreatywność uczestników wprawiła nas w zachwyt, a wybór był niezwykle trudny. Po burzliwych obradach Zarząd Fundacji JSW wyłonił zwycięzców:

Miejsce I i 5 oczyszczaczy powietrza otrzymuje:

Publiczne Przedszkole nr 2 w Knurowie

Praca konkursowa: https://youtu.be/0IvqbaGNLa0

Miejsce II i 4 oczyszczacze powietrza otrzymuje:

Publiczne Przedszkole nr 10 w Czerwionce-Leszczyny

Praca konkursowa: https://youtu.be/zU9YIruHQ_s

Miejsce III i 3 oczyszczacze powietrza otrzymuje:

Publiczne Przedszkole nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju.

Praca konkursowa: https://youtu.be/idpTjwCR-ss

Ale to nie wszystko! Ponieważ wszystkie nadesłane prace zaskoczyły nas pomysłowością i kosztowały uczestników konkursu mnóstwo wysiłku, postanowiliśmy, że pozostałe 25 prac zasłużyło na wyróżnienie! Stąd decyzja Zarządu Fundacji JSW, że każda placówka biorąca udział w konkursie otrzyma 1 oczyszczacz powietrza!

Dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że sezon grzewczy nie będzie już straszny przedszkolakom w regionie działania Fundacji JSW.

Prace konkursowe można zobaczyć na kanale YouTube Fundacji JSW. (źródło: Fundacja JSW)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry