Sezon plażowy także u nas

Śląski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż już w maju ruszy kolejny sezon zmagań Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej. W ramach szóstej edycji odbędą się trzydzieści dwa turnieje, spośród których jeden zorganizowany zostanie na obiektach Kąpieliska Zdrój przy ul. Witczaka. Najlepsi siatkarze plażowi z naszego regionu zawitają do Jastrzębia-Zdroju w dniu 1 sierpnia.

Poza naszym miastem gospodarzami zmagań w kategorii mężczyzn, kobiet i mikstów będą też: Skoczów, Pszczyna, Chrzanów, Katowice, Łaziska Górne, Tychy, Radzionków, Rudziniec, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Żory, Milówka, Czechowice-Dziedzice, Knurów, Żory i Radziechowy-Wieprz. Wielki finał odbędzie się w połowie sierpnia w Koszęcinie.

– Rozgrywki rozpoczną się 22 maja w Skoczowie, a zakończą w połowie sierpnia Grande Finale w Koszęcinie! Organizatorzy zaplanowali rozegranie łącznie aż 32 turniejów, w tym: 7 w kategorii kobiet, 12 w kategorii mężczyzn i 13 w kategorii mikstów! Pula nagród w każdym turnieju wynosi od 500 do aż 2500 zł do podziału dla 4 najlepszych par. Uczestnicy turniejów zdobywają punkty rankingowe, które najlepszej “ósemce” w każdej kategorii dają awans do Grande Finale! – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że jednym z pomysłodawców wojewódzkich zmagań plażowych był nieżyjący już niestety Rufin Duda.

Więcej informacji: Śląska Siatkówka >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny