Skarżyła się na duszności, dramatyczna reanimacja

fot. archiwum

Do tego zdarzenia doszło we wtorek, 23 marca, około godziny 10.00 w dzielnicy Zdrój. Jak relacjonowała córka, jej matka zadzwoniła i skarżyła się na silne duszności, potem kontakt z kobietą urwał się, ona zaś nie ma kluczy do mieszkania. Na miejsce zdarzenia zadysponowano policyjny patrol, zastęp straży pożarnej i zespół pogotowia medycznego.

„Drzwi do mieszkania na drugim piętrze budynku wielorodzinnego są zamknięte od wewnątrz. Podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania – wyważeniu zamka w drzwiach. Po wejściu do środka stwierdzono, że na wersalce w pokoju leży kobieta, nieprzytomna – brak oznak życia” – czytamy w komunikacie KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

72-latka została poddana natychmiastowej reanimacji, niestety, nie udało się uratować życia mieszkance Jastrzębia-Zdroju. Prokurator zdecydował o przekazaniu zwłok rodzinie. Wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

  1. Strażacy na serio są do każdej aukcji pomagania obywatelom pożar , powódź wypadki komunikacyjne itd powinni mieć większe zarobki a dają belfrom co pracują mniejsza część roku chyba że korepetycje płatne bez rachunku

  2. Niech odpoczywa w pokoju. Każdy z nas może się znaleźć w podobnej sytuacji. Ten wirus zabija! Kiedy to wreszcie zrozumieją “płaskoziemcy”?

  3. Bądzcie wdzieczni ze strazaków, to oni sa na pierwszej lini , to oni sa zawsze pierwsi chociaz sprzet ciezki, to oni sa prawdziwymi bohaterami i to oni powinni dostac podwyzki

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny