Skok zachorowań wśród jastrzębian

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 240 osób. Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 8788 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 3,88. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło u nas 3 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 192 osoby.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 15 listopada, 8 przypadków zakażenia koronawirusem: 3 w Ruchu Borynia, 3 w Ruchu Zofiówka oraz 2 w KWK Pniówek. Od początku epidemii zainfekowanych zostało 5997 pracowników, aktualnie wyzdrowiało 5937 osób. Na kwarantannie przebywa 75 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

Wpisy na temat “Skok zachorowań wśród jastrzębian”

 1. I TAK każdy zemrze czy z covidem czy bez niego!Szczepiony ,czy nie szczepiony.Jedyne co fajne,że w trumnie lub w urnie już bez maski.HI HI

 2. Ciekaw, kto to powiedział…:
  “Dzień dobry 😊 Wczoraj przyjąłem szczepionkę Pfizera. Dziś jestem nadzwyczaj rozczarowany. Nadal muszę przykładać telefon do ucha a rano byłem w sklepiku i Gates niczego mi kupić nie kazał. #ściema #foliarzekłamią #COVID”

  1. Biegunkę 😀
   Wykrywają to co mają wykrywać, żeby zastraszyć społeczeństwo. Ma być podział, nienawiść, i zamordyzm ka lepszej kontroli.

  1. Na łące opodal krzaczka, mieszkała kaczka-dziwaczka. Lecz zamiast trzymać się łąki, szukała dobrej szczepionki. Raz poszła więc do tawerny: “Dajcie mi fiolkę Moderny!” Tuż obok była apteka, “Poproszę Astra Zeneca!” Udała się do dilera: “Chciałabym dawkę Pfizera!” A potem, nienasycona: “Gdzie tu dostanę Johnsona?” W kącie za starym śmietnikiem, ktoś ją ostrzyknął Sputnikiem. Aż nagle znalazł się kupiec: “Na obiad można ją upiec!”. Lecz zdębiał, obiad podając, bo z kaczki zrobił się zając. Miał wi-fi, czip i walonki… takie to były szczepionki

    1. Nie macie racji, ryśki. I kto trzęsie portkami? Covidianie, którzy wierzą w medialnego covida a wystraszeniprzyjęki trutkę i potulnie noszą kaganiec.
     1984 na naszych oczach…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?