albrecht
Arkadiusz i Krystian Albrechtowie podczas Jastrzębskiej Dziesiątki (arch.)
albrecht
Arkadiusz Albrecht i Krystian Albrecht (fot. archiwum)

W niedzielę w okolicach Korbielowa odbyła się 21. edycja niezwykle wymagającego górskiego Biegu na Pilsko. W zawodach na dystansie 7 km o przewyższeniu 800 m kapitalny występ zanotowali Krystian Albrecht i Arkadiusz Albrecht. Reprezentujący nasze miasto syn i ojciec nie tylko zajęli lokaty w czołówce open, ale także wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych!

Krystian Albrecht zameldował się na szczycie z czasem 47 minut i 26 sekund, który dał mu trzecie miejsce open (!) oraz triumf wśród juniorów. Lepsi od asa Galopujących Ślimaków byli jedynie Adam Jamiński (44:48) i Grzegorz Szczechla (46:19).

Jako szósty na mecie pojawił się Arkadiusz Albrecht, który z rezultatem 51:07 wygrał także rywalizację kategorii 40-latków – jednej z najmocniej obsadzonych. Dość powiedzieć, że w pierwszej dziesiątce open było aż czterech przedstawicieli M40, a pozostali dwaj medaliści stracili do jastrzębianina odpowiednio cztery i 24 sekundy.

Organizatorem imprezy w Korbielowie tradycyjnie już było jastrzębskie Stowarzyszenie Biegów Górskich.

Źródło: DataSport.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.