Śmiertelny wypadek na “wiślance”

fot. KPP Cieszyn

Do tego tragicznego wypadku doszło we wtorek, 25 stycznia, po godzinie 17.00 na odcinku drogi krajowej nr 81, czyli popularnej „wiślanki”. W miejscowości Bąków znajdujący się na jezdni pieszy został potrącony najpierw przez osobowego Lexusa, a następnie samochód ciężarowy MAN. Niestety, mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowcy uczestniczących w zdarzeniu byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku wykonane zostały oględziny pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem policjantów pionu kryminalnego i technika kryminalistyki. Warunki panujące na drodze były niekorzystne – zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Odcinek drogi w tym miejscu był nieoświetlony i nie było na nim wyznaczonego przejścia dla pieszych. Pieszy nie posiadał także elementów odblaskowych, tak istotnych dla bezpieczeństwa, szczególnie o tej porze roku. Policjanci ustalają teraz szczegółowy przebieg i przyczyny zdarzenia. (źródło: KPP Cieszyn)

  1. Potrafisz zrozumieć co zostało napisane? Pieszy przechodził przez cztery pasy jezdni, w ciemny i śnieżny wieczór, bez żadnych odblasków, w tym miejscu droga nie jest nawet doświetlona. To czego nie rozumiesz? Że biedni kierowcy trzasnęli idiotę, który miał groszek zamiast mózgu? Mało tego. To potencjalny morderca ( tak często piszecie o kierowcach co mają ledwie 0,2 promila) bo gdyby kierowca MAN-a nie był opanowany, pewnie narobiłby niezłego bałaganu. Mógłby zginąć ktoś zupełnie niewinny. Szkoda mi tych kierowców bo będą mieli traumę do konca życia. O nieprzyjemnościach ze strony prokuratora nie wspomnę.

  2. Rysiek, niektórzy to piszą komentarze jak wariaci, nie przeczytawszy dokładnie tekstu o zdarzeniu i odwal się od tych kierowców.

   1. Rysiu to taki ekspert chyba na urlopie górniczym. Zna się ostatni ona wszystkim.
    Ale wypunktuj mu wszystko dokładnie to się dalej nie odezwie bo ma traumę zawistnika.
    Niestety szkoda psychiki tych kierowców za głupotę tego pseudo pieszego.

    1. 🤭😁
     Chyba coś Ci się pomieszało. Pisałem już, że emerytura jeszcze przede mną, ale widać już światełko w tunelu. Bliżej jak dalej. Nie, nie mam traumy zawistnika 🤣
     A ostatnio niektóre komentarze pisze mój osobisty trol. Poznać go po składni, języku i stylistyce 😁🤭
     Nie mam też tak skrajnych poglądów jak niektórzy typu martwicaumysłowa@tosemja… 🤭

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?