Opinie na temat lokalnego społeczeństwa, postaw, zachowania, sposobu bycia itp

  1. Jastrzębie-Zdrój posiada herb przestawiający jastrzębia na zielonym polu i symbole górnicze, ale kto wymyślił i kto zatwierdził logo Jastrzębia-Zdroju przedstawiające nożyce do strzyżenia baranów?

  2. Nie wolno zapominac ze,cale nibymiasto jbie,to w rzeczywistosci to cos, co bylo w tej windzie,przykryte papierem. To jedno nie ulega watpliwosci,zas przejawem kultury,,, wysokiej, jest fakt przykrycia tego,,,,papierem,serwtka,kwiecistym pustoslowiem….. Cudo…..

  3. To są nasze święta narodowe i gwiazda jest tego symbolem. Politycznie też zbliżamy się do wschodnich sąsiadów. Także symbolem trudu ludzi pracy jest Dzień Górnika. Wracamy więc do tych czasów gdy wszyscy jednakowo staliśmy w kolejkach. Były też sklepy Pewex a dary od bogatego zachodu rozdawały kościoły. To były piękne dni…..

  4. Na rondzie niedaleko Gwarka zamontowano iluminacje niby świateczne,jednak wygld jednoznacznie kojarzy się z symbolem Związku Radzieckiego

  5. Przy DH Gwarek wybudowano nowe schody do parkingu i do sklepu Action, ale pytam się dla kogo są te schody, bo nie dla osób niepełnosprawnych. Zapomniano o poręczach.

  6. Kilka dni temu byłem w jednym z bloków i jechałem windą. Było w niej narobione i tylko ktoś przykrył to papierem Co za ludzie tu mieszkają?!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny