Spore zmiany u pływaków?

Wielkie zmiany szykują się w KP H2O Jastrzębie. Jak poinformowały obecne władze klubu, za miesiąc kończy się piąta z kolei kadencja zarządu klubu, któremu przewodzi Grzegorz Mosoń. Co jednak istotne, wszyscy członkowie zarządu deklarują, że nie będą kandydować w kolejnych wyborach.

Zebranie wyborcze odbędzie się przypuszczalnie 25 stycznia 2022 roku o godz. 17:00 w Zespole Szkół nr 6 przy ul. Harcerskiej.

Zarząd KP H2O Jastrzębie wydał komunikat. – Szanowni Państwo w związku z faktem, iż członkowie obecnego zarządu nie będą już kandydować na kolejną kadencję, zachodzi konieczność dokonania wyboru nowego zarządu i komisji rewizyjnej klubu. Wobec tego bardzo prosimy o zgłaszanie się osób, które ewentualnie byłyby gotowe do działalności społecznej w ramach rzeczonych organów w klubie. Jest to bardzo istotne, aby klub mógł dalej funkcjonować. Potencjalne osoby zainteresowane prosimy o kontakt z prezesem klubu pod numerem 606422652. Sprawę prosimy potraktować poważnie – czytamy na stronie klubu.

Źródło: Facebook / KP H2O Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?