Spowodował kolizję i poszedł do… pubu

fot. pixabay

Kilka dni temu około godziny 15.30 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na parkingu przy ulicy Wielkopolskiej kierujący citroenem uderzył w zaparkowany pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ruchu drogowego spostrzegli dwa uszkodzone samochody – citroen oraz ford. Mundurowi ustalili, iż świadek widział, jak kierujący „osobówką”, cofając, uderzył w zaparkowany pojazd, a następnie udał się do pobliskiego pubu. Kobieta z okna obserwowała parking i gdy zauważyła, że do forda podszedł właściciel, poinformowała go o całym zajściu. Mieszkanka postanowiła, że nie pozwoli sprawcy, aby uniknął odpowiedzialności za spowodowanie kolizji.

Policjanci ustalili dane mężczyzny, który kierował citroenem. Był to mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Przeprowadzone badanie wykaże, czy kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy, czy pod wpływem alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Co mu udowodnią, wystarczy dupnąć 200 ml czystego trunku i będzie miał tyle alkoholu, że wyjdzie jakby od rana pił..

    1. Od 2021 za oddalenie się z miejsca kolizji zdarzenia prawko na 3 miesiące mieli zabierać żeby właśnie unikać takich sytuacji

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry