Srebrne “złotka” ZSMS Jastrzębie

Siatkarki JKS SMS Jastrzębie mają za sobą udany weekend. W ostatnich dniach minionego tygodnia ekipy trenerów Artura i Marty Olszowskich walczyły w turniejach minisiatkówki w Wieliczce i Mysłowicach. Z tej drugiej miejscowości uczennice Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego przywiozły srebrny medal.

W turnieju młodziczek w Wieliczce jastrzębianki uplasowały się poza strefą medalową, ostatecznie zdobywając szóstą lokatę. Lepsze od naszych zawodniczek okazały się rywalki reprezentujące Gorce Nowy Targ, Betę Błonie, Piast Poniec, MOS Wieliczka i Salos Staniątki. Z kolei za naszą drużyną zakończyły zmagania siatkarki z Krakowa, Wałbrzycha, Tarnowa czy Kęt.

W lepszych nastrojach zakończyły się natomiast zmagania w Mysłowicach, gdzie rozegrany został 18. Memoriał Stanisława Padlewskiego. Tu jastrzębianki walczyły w minisiatkarskich kategoriach dwójek i trójek. W pierwszej z nich JKS SMS wywalczył piąte miejsce, a najlepszą naszą zawodniczką wybrano Zuzannę Olszowską. Podium w tej kategorii padło łupem siatkarek Dwójki Zawiercie i Silesia Volley Mysłowice.

Jednakże za największy sukces weekendu należy uznać srebro w rywalizacji trójek, gdzie jastrzębianki musiały uznać wyższość jedynie Dwójki Zawiercie, pozostawiając w pokonanym polu ekipy z Oświęcimia, Żor, Tychów i Mysłowic. Za najlepszą zawodniczkę srebrnej ekipy Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego uznano Małgorzatę Grech.

Źródła: Facebook / Akademia Młodego Siatkarza, MOSiR Mysłowice

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny