Stan epidemiczny w Jastrzębiu-Zdroju

24.11.2020, godz.10.30:

aktualnie brak danych

23.11.2020: Łączna ilość osób z wynikiem dodatnim od początku badań – 3214, w ciągu ostatniej doby stwierdzono – 12. Obecnie w kwarantannie 492, ubyło 86. Pod nadzorem epidemiologicznym – 751, ubyło 122. Liczba osób hospitalizowanych – 10, przybyło 1. Wyzdrowiało łącznie od początku – 2040, w ciągu ostatniej doby 0. Liczba zgonów ogółem – 39, w ciągu ostatniej doby – 0.

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś, 24 listopada, 7 nowych przypadków zarażenia koronawirusem: 3 w kopalni Pniówek, 2 w Ruchu Borynia, 1 w Ruchu Knurów i 1 w kopalni Budryk. Od początku wystąpienia epidemii zainfekowanych zostało 4476 pracowników, wyzdrowiały 4374 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 205 osób.

Informacja KMP w Jastrzębiu-Zdroju: W czasie ostatniej doby policjanci nie ukarali nikogo za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii.

Zobacz więcej>>>Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wodzisławiu Śląskim

 1. Do sem ja. Jak widać z twoich wpisów, to wytworzyłeś sobie w swojej głowie taką bańkę w której masz w swojej głowie swoje informacje, choćby cały siat mówił inaczej, to w swoim umyśle sobie wytworzyłeś wirtualną bańkę swojego umysłu i nie dociera do ciebie tej rzeczywistości, która jest. Dlatego takie rzeczy tu wypisujesz. W swoim umyśle wytworzyłeś swój model swojego myślenia i nie dociera do ciebie rzeczywistośc która jest. Wiadomo, że mózg potrafi sobie wytworzyć inną rzeczywistość i w niej tkwią nie dopuszczając nic co może być prawdą. Masz mechanizm zaprzeczenia rzeczywistości. Nawet jak coś jest, to w swoim umyśle ty tego nie widzisz. Osoby dojrzałe myślą inaczej, ale ty widać nie myślisz tak. Zaklinaj dalej rzeczywistość, bo są ludzie co widzą rzeczy których nie ma i nie widzą rzeczy, które są. Ocenę pozostawiam innym. Na to czasem nie mamy wpływu, bo jesteś chyba osobą, która tak się boi, zę wypiera coronowirusa, że jest.

 2. ja już 3 tydzień nie mam samku ani węchu niby wraca mi ale bardzo powoli. Dobrze że goraczka juz zmniejszyła się. Ten dzidowski wirus człowieka przemebluje neiźle a do tego ciągłe osłabienie

  1. Ja po covidzie zmagam się mgła covidowa, czyli kłopotami z pamięcią lekarze to nazywają tzw. mgłę covidową to sa te kłopoty z pamiecia jak również kondycja słaba i człowiek dochodzi powoli do siebie. Niby nic ale daje się we znaki. Juz nie mówię o tym czy czaasem wirus nie uczynił szkód w organiźmie wewnątrz to się okaże przy jakiś badaniach

 3. Premier ściąga zakazy a ja ściągam maseczkę wiedziałem wcześniej że to wszystko jest ukartowane ! Korono ściema ! Niech żyje wolność !

  1. Żal mi takich pajaców jak ty. Głupota twoja widac góruje ale tacy głupcy beda przez zycie – wirusa ukarani. Bo musza doświadczyć swojej głupoty. Ja bym takich debili jak ty karał. U mnie cała moja rodzina była zarażona częśc z nich przechodziła wirusa ciężko a tacy ludzie jak ty bredza tutaj swoje wywody. Trzeba na prawdę mieć pod czajnikim nieźle nawalone.

  2. Jezeli sciagniesz maseczke to nie wiem jak dluga ta wolnoscia pozyjesz , a co do sciemy to masz juz obumarle nelrony tak ze nie cwaniakuj.

 4. ta pandemia spowodowąła że ludzie już nie sa tacy sami jak przed w wielu jest strach obawa. Wielu po przejściu wirusa nie moze do siebie po nim dojśc do pełnej sprawnosci w zdrowiu i ma problemy. A ile się jeszcze okaże jakie szkody ten wirus wyrządził dla organuizmu ludzkiego kiedy beda mieli ludzi robione badania np. płuc.

  1. Nic się nie okaże. Nie kracz jak stara baba. A to że ludzie się po chorobie słabo czują, jest normalne, zawsze tak było, tylko nie zwaracali na to uwagi. Zaburzenia smaku i węchu też prawie przy każdym cięższym przeziębieniu były. Przez takich jak ty, co kraczą, jest właśnie tyle zła, bo ludzie wpadli w panikę, mimo to, że prawie każdego roku się działo to samo, co teraz, i również starzy i schorowani padali jak muchy, kiedy się przeziębili, tyle, że nikt nie szukał dziury w całym. To wszystko przez takich histeryków jak ty! W d….e macie to, że zabieracie młodym najlepsze lata, bo was właśnie w d….e szczypie, jak widzicie, że młodzi się radują, bo wy już nie możecie i wiecie, że niedługo już na was czas i nie możecie się z tym pogodzić.

   1. aleś ty głupi Gienek!!!…uważaj abyś się nie znalazł na miejscu tych starszych…już nie jeden się przejechał na drugą stronę a cwaniakował tak jak ty …więc i na ciebie prędzej czy póżniej przyjdzie kolej !!! oby prędzej …tego ci życzę!!!

    1. Dzięki Anonimie. Przechodziłem już to, jeden dzień gorączka i było po wszystkim. Wiem, że to dla niektórych ludzi jest groźne, ale to nie jest pandemia, to jest groźna choroba jak wiele innych i dlatego nie należy wprowadzać żadnych ograniczeń. Dziś doktor Mularczyk podał informację w TVP Info (Poradnik Seniora), że w zeszłym roku na zapalenie płuc na całym świecie zmarło łącznie 3 miliony ludzi, a w tym roku na tzw. Covid 19 zmarło łącznie 1,5 miliona osób. W poprzednich latach było podobnie i jakoś nikt nie ogłaszał pandemii. A ty, jak taki mądry jesteś, to dlaczego nie zaproponujesz gdzieś, żeby cały ruch drogowy w Polsce zamknąć, bo codziennie ginie od kilku do kilkunastu osób, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że codziennie średnio zostaje rannych lub ciężko rannych ok. 200 osób na polskich drogach, tzn. lądują na wózkach inwalidzkich, tracą kończyny, popadją w śpiączkę i są kalekami do końca życia. Czy cierpienie tych osób jest mniejsze od chorych na Covid? Idąc twoim mąąąąądrym tokiem myślenia, należy natychmiast zabronić poruszać się po drogach, czy jak?

     1. Ci co laduja na wózkach to przeważnie na własne zyczenie ile jedzie nadmierną prędkoscią na drogach i spoowdują wypadek i sa później kalekami. Człowieku pomyśl sobie i zobacz że nigdy na świecie nie uamrło tyle ludzi i nigdy nie było grypy w takich ciepłych krajach. To jest wirus który uszkadza i atakuje płuca. To się ciesz że przechodziłeś łagodnie ale nie wiesz tez co mógł wirus uczynić ci w twoim organiźmie – płucach. To się może okazaźć przy jakiś badaniach./ Miałeś test robiony że twierdzisz że przechodziłeś covid? Taka wiadomosć dla ciebie ośle jastrzębski “Według lekarzy jednak tych dwóch chorób nie sposób ze sobą porównywać. Choćby dlatego, że koronawirus SARS-CoV-2 jest bardziej zaraźliwy i bardziej śmiertelny niż wirus grypy. Jak niedawno podawało CNN, z powodu COVID-19 zmarło więcej ludzi niż w ostatnich pięciu sezonach grypowych łącznie i u zakażonych koronawirusem utrata węchu jest zwykle nagła. Osoby te zwykle nie mają zatkanego nosa ani kataru – większość nadal może swobodnie oddychać. warto pamiętać, że generalnie COVID-19 jest bardziej zakaźny niż grypa.W przypadku COVID-19 mogą pojawić się powikłania, których po grypie nie obserwujemy.” Tak jak pisąłą Epidemiolożka, prof. Maria Gańczak COVID-19 wywołuje m.in. “stan zapalny naczyń, tętnic i żył”, co może być powodem nagłego pogorszenia się stanu zdrowia chorych. To powoduje powstawanie zakrzepów w głównych naczyniach, co wiąże się z powstawaniem również udarów mózgu i to u osób, które nie miały żadnych schorzeń predysponujących przed zachorowaniem – wyjaśniła i dodała, że podczas grypy “absolutnie nie obserwuje się takiej sytuacji. zakażenie grypą objawy daje szybciej – zwykle od dnia do czterech dni od zakażenia, natomiast koronawirus może dawać objawy nawet po dwóch tygodniach”
      Więc nie pajacuj tu cwaniaku tylko pomyśl o innych ludziach którzy mogą zakończyć zycie bo taki cwaniak jeden z drugim bagatelizuje sobie tak, jak ty.

     2. Ty co z tego człowieku ograniczony że ty tak przechodziłeś ilu ludzi przechodzi to ciezko i czasem do tej pory nie moga dojśc do siebie. Ograniczenia to powinni wprowadzać dla takich jak ty odizolowac waszą głupotę od zdrowych ludzi. Jak czytam takich to myślę że jednak głupota jest groźna.

     3. Gienek. Nie przejmuj się głupotą. Zawsze byli są i będą poplecznicy najgłupszych pomysłów…
      A logika jest dla nich groźna, bo ONI przechodzili wirusa, jak kiedyś grypę z powikłaniami…
      Wałkuję temat od marca. I zawsze będą kowidianie powtarzać medialne brednie…

   2. Bezczelnosć twoja widać ma się dobrze w słowach “bo wy już nie możecie i wiecie, że niedługo już na was czas i nie możecie się z tym pogodzić.” Człowiek nie wiesz czy ty dożyjesz tej starości jaka masz pewność, że będziesz żył i czy będziesz się radować. Teraz na covid na świecie poumierało wielu młodych ludzi a ty chory umyśle wypisujesz jakieś twoje chore teorie. Gdybyś ograniczony umysle wiedział, to nigdy nie było np. grypy w ciepłych krajach a ten wirus nawet tam jest. Ale skad taki ciołek moze wiedzieć, jak on patrzy na uciechy życia i ma w dupie wszystko dookoła. Tez będziesz się cieszyć, jak by ktoś z twojej rodziny np. umierał na covid dziadkowie, rodzice, to bys im powiedział,że już czas na nich. Przeraża człowieka bezmyślność takich osób jak ty a zarazem pokazuje pusty umysł wypalony nie wiadomo czym.
    To nie jest wirus grypy! Ale co taki fantasta może wiedzieć.

    1. Pomijając oczywisty szacunek do osób starszych i schorowanych…
     Ale choroby (w tym grypa) były są i będą w cipłych krajach. Jest ich mniej, bo mają więcej słońca (wit. D) – to samo jest u nas w lato – przychidnie są puste. A wirusy nie mają wtedy łatwo z naszym sprawnym układem odporności. Odżywiajcie się, a nie jedzcie – wtedy będziecie zdrowi kub przejdziecie wirusa delikatnie.

     1. do sem ja ty to widać nie bierzesz leków i takie mamy efekty twojej głupoty. Ktoś moze brać wit d3 i zachorować ale jak być ośle jastrzebski wiedział, to trzeba sobie zrobic pomiar wit D bo inaczej można sobie zaszkodzić.Ale skąd taki chłopek roztropek, co pisze swoje “mądrości” tutaj wie. Wielu dobrze się odżywiało i zachorowałao. Znam takich co tylko ekologiczne rzeczy, warzywka, wita, samo zdrowie i zachorowali. Puknij się we ten łeb.

    2. Do Mieczysława i Z Pniówka: jak wam bieda zacznie zaglądać do d…y po tym jak przez takich ograniczonych umysłowo egoistów jak wy padnie gospodarka i nie będzie z czego finansować służby zdrowia, to zrozumiecie, że Covid to choroba, ale nie pandemia. Z resztą sami zrozumiecie tępe głowy, kiedy się to wszystko przez takich tchórzy jak wy rozpi…..li.

     1. MARIUSZ
      24 LISTOPADA 2020 AT 09:01
      – ja jestem osłem? Jakoś nie choruję od wieeelu lat, lub przechodzę covidki jak katar. To nie jest przypadek, tylko wiedza, ciołku (że cię nazwę po imieniu…). To że ktoś idzie z duchem czasu, jest vege i kata do dietetyka nie oznacza, że się dobrze odżywia. Należy też oczyszczać i hartować ciało (i ducha). Ale komu ja to piszę…?

  2. A ile się jeszcze okaże jakie to powikłania i problemy mają ludzie po ekspresowo wynalezionej i dopuszczonej szczepionce. Przypominam że nikt jeszcze nie wyizolował wirusa.

 5. ludzie ja np.miałem tylko stan podgorączkowey ale miałem taką niemoc że katastrofa byłem wypluty cały czas chciało mi się spać byłem nie do zycia i miałem dziwny samk i oczy mnie szczypały. .

  1. Toż to szok. Cud, że przeżyłeś. Wokół mnie ludzie mieli różne stany zapalne i… mnie nie ścięło. Przypadek? Nie sądzę…

   1. z czego debilku się wyśmiewasz każdy innaczej to przechodzi. tacy co się wyśmiewają powinni dostać kopa w du…ę od życia aby nauczyli się że nie śmieje się z ludzi co chorowali i tak się czuli. Widać że masz mózg ograniczony w swoim myśleniu zapewne górnik bo oni mają ograniczone myślenie. Nawet sportowcy wypowiadali się jak niektórzy źle to przechodzili a taki wysmiewca tbedzie się tu wyśmiewać z innych.

    1. Gdybyś cokolwiek orientował się, jak działa organizm, to byś wiedział, że organizm sportowca jest “wyeksplatowany” i rzadko który z nich ma dobrą dietę uzupełniającą braki. Wiec mają obniżoną ofporność. Ruch to zdrowie. Sport – niekoniecznie. Więc wychodzi na to, że to ty masz ograniczone myślenie, a nie “goj”…

    1. Musiałbym walnąć potężny elaborat, aby odkręcić ilość bzdur, półprawd i socjotechniki stosowanej przez płaskoziemcę/defoliatora. To prawdziwa kontrofensywa plandemii… Najkrócej jak się da: same nicki mają ośmieszyć teoretyków płaskiej ziemii (nie popieram, i nie zaprzeczam) i foliarzy (ludzi piszących i zajmujących się oczywistą szkodliwością 5g i innych fal elektromagnetycznych). Pachnie to na kilometr sponsoringiem big pharmy i lobbystów 5g.
     Nie będę odkręcał bzdetów o zapchanych szpitalach. Te tzw. oddz. kowidowe w większości stoją puste (nagrania są “przypadkiem” usuwane z fb i yt). To fakty a nie teorie spisków. Lekarze po cichu proszą, aby mogli przyjmować “normalnych” pacjentów, bo mają czas a oni umierają bez pomocy w swoich mieszkaniach (i to jest powód wzrostu śmiertelności – świadome pozbawienie obywateli tej fatalnej, ale jednak służby zdrowia). Ci co próbowali dostać się do szpitala (lub członkowie rodziny) wiedzą o czym piszę. Info z pierwszej ręki: lekarze i personel mają odgórny zakaz “wymazywania się”. Ciekawe dlaczego? Może dlatego że sok pewnej firmy też miał w tych “testach” koronawirusa? A co ze zdrowiem pracowników dużych sklepów? Mądry wirus tam nie zagląda??? Profesorowie wirusologii dobrze wiedzą, że nie ma lekarsrwa i szczepionki na wirusa. Dlatego na grypę się nie szczepią, ale niektórzy “zalecają” te ‘cuda’ osobym starszym… czysty zysk i brak potrzeby udowodnienia winy po zgonie seniora.
     Przez tę spiralę medialnej psychozy i niszczenie gospodarki (brak środków do życia) ludziom siada psychika (do tego dochodzi lansowany, bezbożny styl życia). Za niedługo o kilkaset procent wzrośnie liczba samobójstw. I powtarzam po raz n-ty: nie ma zgonów na koronawirusa (udowidnione). Koronawirus tak jak wirus grypy przyspiesza ewentualny rozwój choroby głównej (co operacja covid19 kłamliwie nazywa “chorobą współistniejącą”). To nie moja teza tylko lekarzy. A dla informacji ogółu: przyczyną tej tzw. “hiszpanki” były masowe szczepienia żołnierzy (głównie amerykańskich) w czasie piereszej wojny światowej. Wystarczy przejrzeć roczniki i statystyki z tamtego okresu… ale to osobny temat. Dość. Ludzie, jedyne z czym mogę się zgodzić to (udowodnione) mycie rąk. Nie dezynfekcja tym syfem niszczącym skórę rąk… ech…

     1. Szkoda że przychodznia na Wrocławskiej zamknieta. Zgłosiłbyś ie do specjalisty. Tak narażasz innych swoją głupotą na stres

   1. ty TO SEM JA co ty tu p……..isz ty chyba nie masz pojecia o ciezkiej pracy np. górnika który ma ogranizm wyeksplatowany od ciezkiej roboty nie trzeba być sportowcem wyczynowym aby jego organizm był wysłuzony. Chyba nie masz pojecia o pracy górnika który nadźwiga się ciezko na dole bo siedzisz chyba i pierdzisz w stołek i opowiadasz tu jakieś bajki. Ludzie którzy dobrze się odzywiają kupuja żywnosc ekologiczną a tez byl;i zarażeni wirusem i zdrowy styl zycia matole im nie pomógł bo wirus nie patrzy czy ty jesz zdrowe jedzenie czy zjesz sobie kiełbasę z rusztu. Jak ma cię dopaść to cię dopadnie tylko że jeden bedzie to pzrechodził łągodnie a drugi już nie koniecznie. Wiec nie pisz tu swoich głupot

 6. galapujący baran

  Pandemia przyczyniła się do wzrostu problemów finansowych bardzo wielu osób i problemów z zdrwoeim psychicznym ludzie coraz mniej sobie radzą.

  1. Nie tylko poseł z Jastrzębia teraz człowiek jest wszędzie na pod duchach już nie mówię o srejbuku gdzie tam wiedzą o wszystkich wszystko największy bank danych szpiegowski chce he

  1. Tak,dlatego że “niby” społecznie pracuje wodzisławskim sanepidzie.Chwali się,że pomaga co to oznacza dla cyfr jakie są podawane do centrali możemy się tylko domyśleć.Jakim prawem ten człowiek dopuszczony jest do tajnych danych skandal!!!

 7. Ostatnie dane ze Szwecji i z Białorusi, 12.11.2020, źródło: google.de, wyszukane pojęcia “koronawirus szwecja” oraz “koronawirus białoruś”: Szwecja ma w tym dniu 0 (!!!) zgonów, Białoruś ma 5 zgonów w związku z koronawirusem. Warto dodać, że na ulicach Białorusi nadal demonstrują prawie codziennie tysiące ludzi bez zachowania odstępów ma się rozumieć. Ani w Szwecji, ani na Białorusi nie ma obowiązku noszenia masek.

  1. Matołku koziołku bo tak można nazwac takich głupich ludzi jak ty. jedź na Białoruś, to cię spałuja i zobaczysz demonstracje, jak można robić. Zatrzymani podczas protestów antyrządowych Białorusini muszą na ulicy po osiem godzin stać pod ścianą z rękami podniesionymi do góry Jedź i trzymaj tak reće paCANIE!Milicja znęca się nad zatrzymanymi Białorusinami (http://www.tvn24.pl) masz link i pooglądaj pacanie! Nie masz pojęcia o niczym i nie wiesz, co to jest Białoruś! Milicja wraca to najpodlejszych metod. Ty baranie takie rzeczy tu wypisujesz.

  2. Ty to chyba masz dane z Korei capie. To na temat Szwecji :”Mamy do czynienia z powszechnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa – stwierdziła kilka dni temu Sara Byfors z Urzędu Zdrowia Publicznego. 12 listopada główny epidemiolog kraju Anders Tegnell i autor szwedzkiej strategii walki z pandemią, przyznał, że odporność stadna na COVID-19 w kraju jest prawdopodobnie niższa niż wcześniej szacowano. 12 listopada w Szwecji zakażenie koronawirusem potwierdzono u 6 658 osób (to pięć razy więcej niż miesiąc temu), jest to też jeden z wyższych dobowych przyrostów w ostatnich dniach , najwięcej od początku epidemii). Wzrosła również liczba osób wymagających hospitalizacji i pobytu na oddziałach intensywnej terapii.”We wrześniu naukowcy ogłosili, że Szwecja mogła pokonać koronawirusa, osiągając próg odporności zbiorowej. Dziś kraj ten notuje rekordy zakażeń i najwyższe od miesięcy liczby zgonów, a główny epidemiolog kraju przyznaje, że odporność stadna na COVID-19 w Szwecji jest prawdopodobnie niższa niż wcześniej szacowano.”! Zalecenia sa takie,aby ludzie pozostawali w domu, unikali komunikacji miejskiej oraz centrów handlowych. “Wiec nie pisz jakis starych wieści leśny dziadku.

  3. Tak to jest jak tumok pisze bzdury!!!!!!! Na Białorusi,ludzi maja łamane nogi, wyłapuja ich i biją az ludzie mają połamane ręce, nogi a ty matole piszesz takie rzeczy! Tylko cebulak jastrzębski tak może napisać.

 8. Do O SEM JA9 LISTOPADA 2020 AT 11:52.
  jesteś głupcem i tyle w temacie ćwoku. Ja mam 32 lata zdrowy styl życia i teraz siedzę na kwarantannie przez tydzień jeden pond 38 i 39 drugi tydzień cały czas do 38 się zbliża. Żadne nalewki z czosnku cytryn imbirów nie pomagają, ani miody srody i inne zdrowotne cudeńka . Muszę brać leki obniżające gorączkę a moich dwóch kolegów ma problem z oddychaniem i lezy w szpitalu pod tlenem wieć nie piernicz jakiś głodnych kawałków ćwoku jastrzębski.

  1. Słuchaj ćwoku kwadratowy: jeśli złapałeś tego wiruska, to zaoewne nie prowadzisz “zdrowego stylu życia”, lub popełniasz duże błędy. Ale covidianie potrzebują tv, aby za nich myślała.

 9. s&d szczepionkowy terror

  prof. Kuna: “(…) jest piękna praca profesora patomorfologii z Hamburga, oczywiście opublikowana – on zrobił sekcje zwłok u ponad 100 osób zmarłych na COVID-19 i podsumował to tak: na sto sekcji zwłok chorych, którzy zmarli na COVID-19, ani jedna osoba nie zmarła w wyniku infekcji. One wszystkie umarły z powodu chorób podstawowych, które po prostu rozwinęły się jeszcze bardziej pod wpływem infekcji wirusowej, tak jak te zawały i udary po grypie. (…)
  I dlatego dla nas, lekarzy, najważniejszą rzeczą dzisiaj – oprócz oczywiście unikania zakażenia na COVID-19 i to podkreślam, trzeba go unikać za wszelką cenę – jest leczenie chorób przewlekłych.”
  Widziałem tego profesora raz w tvp2, mówił logicznie o wzmacnianiu własnej odporności (nie jak politycznie poprawna reszta o “dystansie” itd.). Tylko że pokazywali go ok. godziny 14.00… Kto o tej porze ogląda telewizję??? Za to propaganda infopandemii na wszystkich kanałach leci całą dobę. Unikajcie ludzie tych wymazów. Dla własnego dobra…

  1. Ci młodzi ludzie co umierają a nie mają innych chorób tylko coviod to co. Ten wirus uszkadza i atakuje płuca. Mam koleżanki w służbie zdrowia i powiedziały, że kto przechodził covid aby później zbadał sobie płuca bo niektórzy mają w złym stanie.

   1. Ci młodzi ludzie nie są zdrowi. Proste. Albo mają ciężką chorobę niezdiagnozowaną, albo mają obniżoną odporność (z różnych przyczyn). I ci rzeczywiście niech sobie badają płuca – przy okazji niech sprawdzą zagrzybienie układu oddechowego po “niezbędnych” maskach.

    1. Żal mi takich głupich ludzi.Oj żal bo to jest trudniejsze do wyleczenia niż ten covid! Skąd ty wiesz jaką masz odpornosć i co możesz załapać. Wiec nie bądź taki madro- głupi/.Bo los moze cię doświdczyć sromotnie jak nie jednego coronosceptyka. A nie jeden już jest 1,5 pod ziemią.

     1. s&d szczepionkowy terror

      Łysy. motyla noga, żal to jest takich kowidian jak ty… Oglądaj swoją prawdę w tv… dla ciebie (i tobie podobnym) już nie ma ratunku. I proszę cię, przyjmij 2 a nawet 10 dawek cudownej szczepionki, którą rząd warszawski chce nas uraczyć. Podzielisz się z nami później wrażeniami. O szczepieniach i big pfarmie piszę od lat. Ostatnio mniej. Bo “w czasach powszechnego zakłamania mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem”…
      I nie mam już siły użerać się z armią głupców…

 10. Ciekawe, dlaczego TVP INFO już nie pokazuje 2 lub 3 razy dziennie demonstracji na Białorusi, tzn. wiadomo: bo by tamtejszych protestujących musieli również nazwać “siewcami śmierci”, jak również należałoby stwierdzić, że nad ich głowami unosi się “chmura wirusów”, bo tak ostatnio twierdzili w tvp lekarze, mówiąc o demonstracjach w Polsce. No to jak to jest panowie panikarze i kłamcy doktorzy, którzy takie bzdury opowiadacie, nie opierając się na żadnych udowodnionych faktach? To w Polsce są “siewcy śmierci” z chmurą wirusów nad głowami i jest przez to przyrost infekcji i śmierci, a tam nie? Acha, zaraz ktoś się do tego odniesie, twierdząc, że tam fałszują dane. No tak, a gdzie te trupy, które musiałyby się słać gęsto po ulicach na Białorusi? I gdzie te pękające w szwach szpitale? Łukaszenko pochował zwłoki do piwnicy, czy jak? Ludzie biegają ze smartfonami i filmują demonstracje, a ogromnej liczby zmarłych by nie uchwycili? Prawda jest taka, że są dwa kraje, w których nie ma obowiązku noszenia masek i akurat tam covid nie szaleje (sprawdźcie sami albo na google, albo na stronie johns hopkins university): Szwecja i Białoruś. Ciekawe, co? Ludzie, przecież to jak na dłoni widać, że te maski szkodzą, a tam, gdzie ich nie noszą, jest dużo lepiej. I jeszcze jedno: Białorusini są teraz bardzo odważni i pełni nadzieji, a właśnie to wzmacnia odporność na wszystko, a nie strach!

  1. Co mnie pacanie obchodzi Białoruś jestem w domu na kwarantannie maiałem przez cały tydzień goraczkę 38-39 po tygodniu 37, 5 37, 8 ty p****lisz o Białorusi jak słysze pierniczenie takich coronasceptyków to bym podszedł do ciebie w łeb strzeliłabyś się ocknął. Tobie szkodzi świerze powietrze debilu i nie rób tu jakiś kwasów co do tego wirusa bo załapiesz go i wtedy zobaczysz jak to przyjemnie się przechodzi całe szczęście że nie znalazłem się w szpitalu jak dwóch kolegów co mieli problem z oddychaniem wiec. Nadzieja według ciebie wzmacia odpornosć?!!! udaj się do specjalisty i zacznij już coś brać bo widać niedobrze z głową. Ale jedan duzo tego oszołomstwa jest. Lub jedź na Białoruś tam się dobrze poczujesz.

   1. Widzę, że tobie ćwiku przydałoby się tylko “ręczne” lekarstwo… poziom zidiocenia masz naprawdę wysoki, patrząc na wpisy…

 11. Sprawdźcie sobie jak sytuacja wygląda w Szwecji dziś, tzn. wygooglujcie “coronavirus szwecja”. Tam to sobie imprezują spokojnie, bo mają mądrych wirusologów, a nie takich panikarzy, jak w Polsce, choć mamy też dobrych specjalistów, jak np. prof. Kuna.
  Należało postąpić tak jak Szwecja, tzn. żyć dalej normalnie. Tam kawiarnie, kluby i dyskoteki są otarte, ludzie się bawią dzisiaj w milionowym mieście Stockholm! Nie trzeba tam nosić żadnych idiotycznych kagańców jak psy jakieś, a w związku z covidem umiera między 0 a 10 osób dziennie, przeważnie ok. 2 lub 3 osoby na dzień i to w podeszłym wieku i mocno schorowane. Na samym początku tej histerii mieli maksymalnie trochę ponad 100 zgonów dziennie przeważnie w domach opieki, ale już od początku lipca do dnia dzisiejszego jest to tylko po kilka staruszków dziennie, czyli tak na prawdę nic złego się tam nie dzieje, mimo to, że te głupie testy im też wykazują 2 do 4 tys. pozytywnch wyników, czyli od razu widać, że te testy są do banii i nadają się jedynie na śmietnik. A taki głupi Krzysztof Feusette w tvp info ciągle chrzani, że Szwedzi żałują. Ha ha…. Co za głupek! Do wszystkich idiotów: kiedy zrozmiecie, że te kagańce tylko wszystko pogarszają!? Przecież widać, że tam gdzie nie noszą masek, tzn. w Szwecji i na Białorusi prawie nikt nie umiera i baaaardzo mało ludzi choruje. Ślepi jesteście? To kagańce na twarzach i unikanie kontaktów powodują choroby! Ruszcie w końcu mózgami! Przecież Chrysus wam powiedział: Nie lękajcie się!

  1. Co ty pierniczysz przecież w Szwecji juz w czwartek liczba zgonów w Szwecji przekroczyła 6 tysięcy !!!A Premier Szwecji powiedział ,że więcej osób się zakaża. Więcej osób umiera. Sytuacja jest poważna ! Wprowadzono juz restrykcje “Restrykcje dotyczą organizatorów wydarzeń, klubów sportowych, restauracji, obiektów kulturalnych. Zostały zamknięte muzea, m.in. Muzeum Narodowe w Sztokholmie. Radzi się, żeby nie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach. Zaleca się pracę zdalną, a także by nie korzystać bez potrzeby z komunikacji miejskiej w godzinach szczytu. PO Ddrugie tam ludzie sami reagują np. jeżeli nie przestrzega się przepisów. “Dlaczego stoisz tak blisko, czy możesz się trochę odsunąć?”Niepokojące jest, że coraz więcej osób potrzebuje hospitalizacji, w tym przyjmowanych jest na oddziały intensywnej terapii” Właśnie ten główny epidemiolog Szwecji przyznał, że jest “zaskoczony tak szybkim tempem rozwoju epidemii w ostatnim okresie”!
   Więc człowieku masz złe informacje i widać,że twoja głupota ma się dobrze. Obyś nie obudził się pod tlenem czy respiratorem bo nie jeden taki chojrak który negował wirusa już lezy pod tlenem. Głupota ludzka cały czas poraża tym bardziej żałosne sa wypowiedzi osób, które nie mają z medycyną nic do czynienia i nie mają pojęcia najmniejszego o chorobach zakaźnych.,

   1. s&d szczepionkowy terror

    ty jesteś ekspertką, jak czasem czytam te powielane medialne bzdety… Jak czytam takich ludzi to wiem, że budowania NWO zakończy się sukcesem.
    “Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” M. Twain. “Na koronawirusa chorowaliśmy już dawniej, tylko nawet o tym nie wiedzieliśmy” prof. Gut. itd.itd. Ale za srebrniki można od profesorów medycyny usłyszeć nowe teorie, zgodne z “duchem czasu”…

    1. przechodziłem wirusa na wiosnę

     Ty widać że na głupotę chorowałeś od dawna ale dalej nie wyleczona i będzie się pogłębiać. Przychylam siędo wypowiedzi strzykawka ale dla takich tępogłowych jak ty betonów nic nie dotrze tylko doświdczenie tego wirusa i w formie takiej że i będziesz musiał być w szpitalu to od razu wielu rozum, po tym wraca na swoje miejsce. Al;e jak ktoś nie ma go,to już nic nie pomoże. Pisze tu jako osoba który miał wirusa i toniezbyt dobrze przechodziłem bo musiałem być w szpitalu i tacy durnie mnie po prostu w……ją idź tam i zmagaj się z nim

     1. Nie obrażaj, ćwoku, ludzi myślących. Jak ktoś dba o zdrowie (samoksztalcenie i wysoka odporność), to ma w d… tego wirusika. I tacy ludzie cierpią, bo muszą dusić się w kagańcu i słuchać goebelsowskie media straszące 24/h niegroźnym wirusem. Wiecznie to samo, ale od marca wiele osób przejrzało na oczy i zaczyna dostrzegać szwindel operacji covid19.

   2. To ty pierniczysz i nie potrafisz lub nie chcesz zrozumieć, co napisałem i to twoja głupota i strach, który cię sparaliżował nie zna granic. No to jeszcze raz: to prawda, że liczba schorowanzch staruszków, którzy umarili w Szwecji na to chorobę przekroczyła 6000 tys. OD POCZĄTKU PLANDEMII ŁĄCZNIE. Natomiast już od lipca DO DNIA DZISIEJSZEGO jest to kilka zgonów NA DZIEŃ. DOTARŁO? Są ograniczenia na ilość osób w imprezach itd., ale szkoły do 8 lub 9 klasy nigdy nie były zamykane. Kluby i restauracje działają normalnie. NIE MA NAKAZU CHODZENIA w kagańcach. Ty jak uwielbiasz być niewolnikiem, to sobie choć w kagańcu, który zatrzyma skutecznie wirusy w wydychanym powietrzu. Wdychaj je spowrotem, to ci pójdą jeszcze bardziej na mózg. Wszystkich, którym jeszcze nie poszło na głowę polecam http://www.google.pl i wpiszcie tam “koronawirus szwecja” i sami zobaczycie liczby, a nie brednie sparaliżowanego ze strachu człowieka.

    1. przechodziełem wirusa na wiosne

     Jedż do Szwecji cymbale i nie zawracaj głowy jak jesteś straszy to masz tam możliwość nie dożyc. Po……oni ludzi lekrze chodza cały czas w maseczkach czy na onkologii chorzy po przeszczepach i nkit nie jest z tego powodu bardziej chory tylko raczej zdrowszy barany ty osle i tak wdychasz w okresie zimowym smog z kominów i płuca ci się mogą też zrakowieć a mózg zaczadzić od tablicy mendelejewa.

  2. Ty bajki to możesz sobie opowiadać przed snem!!! ja mam siostre w Malmoe i na bieżąco wiem co się tam dzieje…nie siej dziecino propagandy POpapranej!!!

  3. popieram Pana wypowiedz ,,,komus zalezy by ludzi zniewolic i zrobic z niech posluszne pieski oraz pozbawic wszelkiej godnosci …ruch przebywanie na powietrzy to zdrowie a nie siedzenie w czterech scianach i ze szmatami na twarzy ,,,prosze posluchac doktora Czerniaka i innych lekarzy co maja odwage mowic ,,Bodnar ,, Martynowska ,,,Jaskowiec

 12. Dariusz Wójcik

  O ja cie pierdziele- w ponad 80tys mieście 28 osób zmarło- ludzie nie wychodźcie z domów bo trup ściele sie na ulicach. Tez sobie pandemie wymyslili debile.

  1. De…u …szkoda że nie wejdziesz do szpitala bo byś zobaczył jak wyglądają chorzy na Covid…ale nic straconego …z takim tępym rozumowaniem możesz się tam znależć szybciej niż myślisz !!!

  2. Głupcze Wójciku jak nie ma w twojej pustej makówce to nie ma. Na Ślasku już jest ponad 4 tys zarażeń więc zacyznamy przodować. Jak dostaniesz wirusa w prezencie od kogoś lub ktoś z twowje rodziny a nie bezie miejsca pod respirator to wtedy pusta makówko zobaczysz co co jest i zaczaniesz sie smiać ale baranim głosem

  3. Ty zadaj sobie pytanie ile z tych osób, co przeszło wirusa będzie miało powikłania powirusowe i proszę sobie zbadać płuca, bo mogą się negatywnie zaskoczyć. Bo ten wirus uszkadza płuca i nie tylko. To,że mało osób umarło,to tylko się cieszyć pacanie jastrzębski. Bo krew zalewa człowieka jak się czyta takie wypociny. .

 13. Wlasciwie nie wiem czemu ma sluzyc ten caly kovid szczerze to za bardzo w to nie wierze co to niby za wirus ze wystarczy 10 dni posiedziec w domu bez lekarstw bez lekarza i jest sie zdrowym teraz bez covida nic nie zalatwisz a jeszcze nie tak dawno wszyscy mieli poumierac na jakis tam smog ciekawe gdzie on sie teraz podzial a ja tak chetnie bym sobie pooddychal tam prawdziwym smogiem a jakos ucichlo ciekawe kto to wszystko nakreca

 14. Przekręty z dopisywaniem Covida do każdego zgonu?
  W ten sposób epidemia będzie trwać w tym kraju długo, długo ………..

  1. wiadomo z JSW sami mądrzy inaczej. Mózgi wam się zlasowały bo debilstwo ma się dobrze. Tacy ludzie jak wy powinni doświadczyć tego wirusa lub ktoś z bliskich wtedy zaczniecie myśleć i nie wysmiewać się. puste makówki

 15. Szpitale dostają kasę za każdego Covida, resztę dośpiewajcie sobie. Ilu ludzi zmarło na raka, udar, zawał etc. Według statystyk grypa istnieje szczątkowo. Prawie nikt na nią nie umiera …. Cud nad Wisłą po prostu ….

  1. Wiadomo że szpital musi dostać bo za kasę za covid albo trudno żeby nie dostał bo są oddziały zakaźne tępa głowo. To tylko się cieszyć że w Polsce jeszcze tyle ludzi na covid a nie pumieralo. Ty się martw aby ciebie coś nie spotkało lub swojej rodziny i wtedy będzie problem jak dostać się do szpitala bo będą łóżka pozajmowane i wtedy będziesz sobie śpiewać

 16. Co by nie pisać, co by nie mówić dobrze nie jest i będzie gorzej. Wirus czyha na człowieka i niespodziewanie atakuje.Człowiek nie jest n spokojny w naszym szpitalu oddziały przekwalifikowane na oddziały zakaźne obłożone przez chorych i nawet personel medyczny nie ejst wolny od wirusa też są zachorowania.

 17. 1868 osoby z wynikiem + od początku badań a wyzdrowiało już od początku 1820 osób.
  Czyli W jastrzębiu mamy 48 osób chorych na covid a reszta to nie stwierdzone przypadki.
  A kwarantanna fajna sprawa jak się chce posiedzieć w domu.
  Nie jest tak źle obywatele i obywatelki z Jastrzębia Zdroju.

   1. Kiedyś ta kasę trzeba bedzie zwrócić – wszyscy zwrócimy jak dowalą nam cenami,podatkami i ile bedzie zamknietyhc małych prywaciarzy juz nie mówię ile osób będzie się borykać ze stresem spowodowanych coviedem ile depresji będzie i różnych nerwic.

  1. to fakt a jak mordka niewyjściowa to chociaz przysłoni maseczka co zrobic jedni ładni drudzy przeciętni a trzeci brzydcy niec pan nie poradzi samo zycie ale w maseczce teraz cieplej he

 18. Lekarze też nie będą wystawiać zaświadczeń o zwolnieniu z obowiązku noszenia maseczek osób spoza listy zamieszczonej w rozporządzeniu ministra zdrowia. Nie dostaną ich chorzy na astmę, choroby płuc (np. POCHP), czy też osoby z chorobami serca.

  Kwietniowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia zwalnia z tego obowiązku jedynie osoby z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znaczącym lub głębokim oraz te mające trudności z samodzielnym zakryciem lub odkryciem ust lub nosa.”
  Takie osoby mogą nosić przyłbice.

 19. Najważniejsze pieniadze

  Ile osób nie zgłosiło się do sanepidu bo się bali pracodawcy i muszą chodzić zakażeni bez smaku oraz węchu z temperaturą do pracy ?

  1. Bez smaku i węchu i z temperaturą to się już zawsze chodziło do pracy, kiedy nie pasowało pójść na L4. Też mi debile wymyślili, że utrata smaku i węchu to coś nadzwyczajnego przy tej PLANdemii, mimo, że tak jest prawie zawsze przy przeziębieniu. Po prostu zaraza, ulice zasłane trupamii, aż strach, niedługo po nas wszystkich będzie… hi hi hi

 20. A można by prosić statystyki ile ogólnie w tym samym okresie zachorowało i zmarło w Jastrzębiu- Zdroju na np; zawał, rak, powikłania pogrypowe? Ogólnie ile osób zostało hospitalizowanych na wszystkie inne choroby i ile wszystkich mieszkańców zmarło. Bo 17 osób w skali ponad półrocznej to chyba hmmm – nie skomentuje

  1. Człowieku…czytaj ze zrozumieniem…te 17 zgonów to tylko zgony z powodu zakażenia Covidem!!! nie mieszaj do tego zgonów z powodu innych chorób.

    1. Twoja głupota oraz innych takich pacanów też!~! Ludzie, czy wy macie w mózgu zamiast mózgu kisiel?! Tu nie ma przelewek i żartów!!! Juz nie wspomnę o powikłaniach jakie niesie ze sobą Covit w organach. Zacznijcie poważnie podchodzić do problemu, bo znajdziecie się sceptycy z ręką w nocniku. To wam mówię!

     1. Te powikłania widać w Twoim mózgu.
      Koronavirusy są z nami od chwili narodzin, aż po śmierć !!!!!! Ten cudowny obecny to nie jakiś specjały, ale podchwycony przez cwaniaków. Przetestujcie dane NFZ na temat zgonów na poszczególne choroby!! Są dostępne, ale większość wierzy w to co im TV podpowie. A TV podpowiada BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!

     2. do MAŁY: a ty moze masz w mozgu mozg czy w mozgu zamiast mozgu kisiel? …przez takich jak ty, beda przymusowo szczepic ludzi

     3. Powiedz to tym ludziom których po zabiegach po odsyłali do domu i mają czekać bez dalszego leczenia w domu bo następnego zabiegu nie wykonają a czemu bo cowid się liczy, a ty nie jak go nie masz.

 21. mamy juz dzis ponad 6tys zarażeń! Zaczyna się będzie pogrom a na Ślasku znów coraz więcej zaraz zaczną robić badania na koplaniach i biurach i przybędzie zakażonych ten kto chorował łagodnie może się zarazićponownie

 22. to nie jest prawda że 0 zachorowań ,albo ktoś Was nie informuje albo celowo tak przedstawiacie ja wiem o 2 osobach ….ciekawe czy jutro tez będzie 0

 23. A ile zgonów na inne choroby może też napiszecie czy oni się już nie liczą. Niestety nawet w kościele słyszę ;. Módlmy się szczególnie za chorych na covid:Zastraszanie i oglupianie trwa nadal.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny