24.11.2020, godz.10.30:

aktualnie brak danych

23.11.2020: Łączna ilość osób z wynikiem dodatnim od początku badań – 3214, w ciągu ostatniej doby stwierdzono – 12. Obecnie w kwarantannie 492, ubyło 86. Pod nadzorem epidemiologicznym – 751, ubyło 122. Liczba osób hospitalizowanych – 10, przybyło 1. Wyzdrowiało łącznie od początku – 2040, w ciągu ostatniej doby 0. Liczba zgonów ogółem – 39, w ciągu ostatniej doby – 0.

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś, 24 listopada, 7 nowych przypadków zarażenia koronawirusem: 3 w kopalni Pniówek, 2 w Ruchu Borynia, 1 w Ruchu Knurów i 1 w kopalni Budryk. Od początku wystąpienia epidemii zainfekowanych zostało 4476 pracowników, wyzdrowiały 4374 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 205 osób.

Informacja KMP w Jastrzębiu-Zdroju: W czasie ostatniej doby policjanci nie ukarali nikogo za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii.

Zobacz więcej>>>Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wodzisławiu Śląskim

  1. Do sem ja. Jak widać z twoich wpisów, to wytworzyłeś sobie w swojej głowie taką bańkę w której masz w swojej głowie swoje informacje, choćby cały siat mówił inaczej, to w swoim umyśle sobie wytworzyłeś wirtualną bańkę swojego umysłu i nie dociera do ciebie tej rzeczywistości, która jest. Dlatego takie rzeczy tu wypisujesz. W swoim umyśle wytworzyłeś swój model swojego myślenia i nie dociera do ciebie rzeczywistośc która jest. Wiadomo, że mózg potrafi sobie wytworzyć inną rzeczywistość i w niej tkwią nie dopuszczając nic co może być prawdą. Masz mechanizm zaprzeczenia rzeczywistości. Nawet jak coś jest, to w swoim umyśle ty tego nie widzisz. Osoby dojrzałe myślą inaczej, ale ty widać nie myślisz tak. Zaklinaj dalej rzeczywistość, bo są ludzie co widzą rzeczy których nie ma i nie widzą rzeczy, które są. Ocenę pozostawiam innym. Na to czasem nie mamy wpływu, bo jesteś chyba osobą, która tak się boi, zę wypiera coronowirusa, że jest.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry