Stan epidemiczny w Jastrzębiu-Zdroju

29.10.2020, godz.10.30:

Łączna ilość osób z wynikiem dodatnim od początku badań – 1992, w ciągu ostatniej doby stwierdzono – 9. Obecnie w kwarantannie 471, przybyło 79. Pod nadzorem epidemiologicznym – 744, przybyło 93. Liczba osób hospitalizowanych – 7, przybyło 0. Wyzdrowiało łącznie od początku – 1846, w ciągu ostatniej doby 4. Liczba zgonów ogółem – 21, w ciągu ostatniej doby – 1.

Informacja KMP w Jastrzębiu-Zdroju: W ciągu ostatniej doby jastrzębscy policjanci wystawili 5 mandatów i 3 wnioski do sądu za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii.

Zobacz więcej>>>Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wodzisławiu Śląskim

 1. Szpitale dostają kasę za każdego Covida, resztę dośpiewajcie sobie. Ilu ludzi zmarło na raka, udar, zawał etc. Według statystyk grypa istnieje szczątkowo. Prawie nikt na nią nie umiera …. Cud nad Wisłą po prostu ….

  1. Wiadomo że szpital musi dostać bo za kasę za covid albo trudno żeby nie dostał bo są oddziały zakaźne tępa głowo. To tylko się cieszyć że w Polsce jeszcze tyle ludzi na covid a nie pumieralo. Ty się martw aby ciebie coś nie spotkało lub swojej rodziny i wtedy będzie problem jak dostać się do szpitala bo będą łóżka pozajmowane i wtedy będziesz sobie śpiewać

 2. Co by nie pisać, co by nie mówić dobrze nie jest i będzie gorzej. Wirus czyha na człowieka i niespodziewanie atakuje.Człowiek nie jest n spokojny w naszym szpitalu oddziały przekwalifikowane na oddziały zakaźne obłożone przez chorych i nawet personel medyczny nie ejst wolny od wirusa też są zachorowania.

 3. 1868 osoby z wynikiem + od początku badań a wyzdrowiało już od początku 1820 osób.
  Czyli W jastrzębiu mamy 48 osób chorych na covid a reszta to nie stwierdzone przypadki.
  A kwarantanna fajna sprawa jak się chce posiedzieć w domu.
  Nie jest tak źle obywatele i obywatelki z Jastrzębia Zdroju.

   1. Kiedyś ta kasę trzeba bedzie zwrócić – wszyscy zwrócimy jak dowalą nam cenami,podatkami i ile bedzie zamknietyhc małych prywaciarzy juz nie mówię ile osób będzie się borykać ze stresem spowodowanych coviedem ile depresji będzie i różnych nerwic.

  1. to fakt a jak mordka niewyjściowa to chociaz przysłoni maseczka co zrobic jedni ładni drudzy przeciętni a trzeci brzydcy niec pan nie poradzi samo zycie ale w maseczce teraz cieplej he

 4. Lekarze też nie będą wystawiać zaświadczeń o zwolnieniu z obowiązku noszenia maseczek osób spoza listy zamieszczonej w rozporządzeniu ministra zdrowia. Nie dostaną ich chorzy na astmę, choroby płuc (np. POCHP), czy też osoby z chorobami serca.

  Kwietniowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia zwalnia z tego obowiązku jedynie osoby z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znaczącym lub głębokim oraz te mające trudności z samodzielnym zakryciem lub odkryciem ust lub nosa.”
  Takie osoby mogą nosić przyłbice.

 5. Najważniejsze pieniadze

  Ile osób nie zgłosiło się do sanepidu bo się bali pracodawcy i muszą chodzić zakażeni bez smaku oraz węchu z temperaturą do pracy ?

 6. A można by prosić statystyki ile ogólnie w tym samym okresie zachorowało i zmarło w Jastrzębiu- Zdroju na np; zawał, rak, powikłania pogrypowe? Ogólnie ile osób zostało hospitalizowanych na wszystkie inne choroby i ile wszystkich mieszkańców zmarło. Bo 17 osób w skali ponad półrocznej to chyba hmmm – nie skomentuje

  1. Człowieku…czytaj ze zrozumieniem…te 17 zgonów to tylko zgony z powodu zakażenia Covidem!!! nie mieszaj do tego zgonów z powodu innych chorób.

    1. Twoja głupota oraz innych takich pacanów też!~! Ludzie, czy wy macie w mózgu zamiast mózgu kisiel?! Tu nie ma przelewek i żartów!!! Juz nie wspomnę o powikłaniach jakie niesie ze sobą Covit w organach. Zacznijcie poważnie podchodzić do problemu, bo znajdziecie się sceptycy z ręką w nocniku. To wam mówię!

     1. Te powikłania widać w Twoim mózgu.
      Koronavirusy są z nami od chwili narodzin, aż po śmierć !!!!!! Ten cudowny obecny to nie jakiś specjały, ale podchwycony przez cwaniaków. Przetestujcie dane NFZ na temat zgonów na poszczególne choroby!! Są dostępne, ale większość wierzy w to co im TV podpowie. A TV podpowiada BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!

     2. do MAŁY: a ty moze masz w mozgu mozg czy w mozgu zamiast mozgu kisiel? …przez takich jak ty, beda przymusowo szczepic ludzi

 7. mamy juz dzis ponad 6tys zarażeń! Zaczyna się będzie pogrom a na Ślasku znów coraz więcej zaraz zaczną robić badania na koplaniach i biurach i przybędzie zakażonych ten kto chorował łagodnie może się zarazićponownie

 8. to nie jest prawda że 0 zachorowań ,albo ktoś Was nie informuje albo celowo tak przedstawiacie ja wiem o 2 osobach ….ciekawe czy jutro tez będzie 0

 9. A ile zgonów na inne choroby może też napiszecie czy oni się już nie liczą. Niestety nawet w kościele słyszę ;. Módlmy się szczególnie za chorych na covid:Zastraszanie i oglupianie trwa nadal.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry