Starszy, schorowany mężczyzna na osiedlu

„Mężczyzna uwięziony w mieszkaniu na skutek nagromadzenia w nim sprzętów i śmieci” – tak zaczynała się informacja, jaką podała KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w niedzielę, 18 października, w godzinach popołudniowych na osiedlu 1000-lecia. Tymczasem, jak dowiadujemy się od jastrzębskich strażaków, niedługo potem, w piątek, 23 października, sytuacja na osiedlu powtórzyła się. „Pomoc mężczyźnie w wydostaniu się z mieszkania. Na miejsce zdarzenia przybyli pracownicy OPS-u” – mogliśmy przeczytać w komunikacie. I jeszcze trzecia odsłona tej „opery mydlanej” ze starszym, schorowanym lokatorem w roli głównej. „Informacja o starszym mężczyźnie, któremu

Czy to zapowiedź kolejnej interwencji w tym miejscu? A może kamyczek, w zasadzie solidny kamień, do ogródka Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju?

zaklinowała się noga pomiędzy futryną a drzwiami. Poszkodowany nie doznał obrażeń” – tak jastrzębscy strażacy informowali o zdarzeniu, do jakiego doszło w niedzielę, 1 listopada, w godzinach wieczornych.

Przypomnijmy, że 72-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który sam siebie nazywa„zbieraczem”, przeszedł kilka lat temu udar. W rozmowie ze stróżami prawa przyznał, iż sytuacja przerosła go i nie ma sił, żeby uporządkować śmieci w swoim mieszkaniu. Czy to zapowiedź kolejnej interwencji w tym miejscu? A może kamyczek, w zasadzie solidny kamień, do ogródka Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju?

Wpisy na temat “Starszy, schorowany mężczyzna na osiedlu”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry