Starszy, schorowany mężczyzna na osiedlu

„Mężczyzna uwięziony w mieszkaniu na skutek nagromadzenia w nim sprzętów i śmieci” – tak zaczynała się informacja, jaką podała KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w niedzielę, 18 października, w godzinach popołudniowych na osiedlu 1000-lecia. Tymczasem, jak dowiadujemy się od jastrzębskich strażaków, niedługo potem, w piątek, 23 października, sytuacja na osiedlu powtórzyła się. „Pomoc mężczyźnie w wydostaniu się z mieszkania. Na miejsce zdarzenia przybyli pracownicy OPS-u” – mogliśmy przeczytać w komunikacie. I jeszcze trzecia odsłona tej „opery mydlanej” ze starszym, schorowanym lokatorem w roli głównej. „Informacja o starszym mężczyźnie, któremu

Czy to zapowiedź kolejnej interwencji w tym miejscu? A może kamyczek, w zasadzie solidny kamień, do ogródka Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju?

zaklinowała się noga pomiędzy futryną a drzwiami. Poszkodowany nie doznał obrażeń” – tak jastrzębscy strażacy informowali o zdarzeniu, do jakiego doszło w niedzielę, 1 listopada, w godzinach wieczornych.

Przypomnijmy, że 72-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który sam siebie nazywa„zbieraczem”, przeszedł kilka lat temu udar. W rozmowie ze stróżami prawa przyznał, iż sytuacja przerosła go i nie ma sił, żeby uporządkować śmieci w swoim mieszkaniu. Czy to zapowiedź kolejnej interwencji w tym miejscu? A może kamyczek, w zasadzie solidny kamień, do ogródka Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju?

Wpisy na temat “Starszy, schorowany mężczyzna na osiedlu”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny