Strach… we własnej łazience

fot. pixabay

Wszystko zaczęło się od telefonu zaniepokojonego sąsiada. Mężczyzna od kilku dni nie widział starszego lokatora, który mieszkał w tej samej klatce, jednocześnie wiedział, że 81-latek miał iść do szpitala. Kiedy bez większego efektu „obdzwonił” wszystkie placówki medyczne w rejonie, postanowił zaalarmować służby. Do zdarzenia doszło w bloku wielorodzinnym przy ulicy Pomorskiej w ostatni weekend.

„Zgłoszenie o potrzebie siłowego wejścia do mieszkania. Na miejscu przy pomocy drabiny nasadkowej sprawdzono wnętrze lokalu przez okno – nikogo nie było widać. Wraz z policją podjęto decyzję o siłowym sforsowaniu drzwi. W łazience leżał 81-letni mężczyzna, który przewrócił się dzień wcześniej i nie potrafił wstać. Poszkodowanemu udzielono Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. 81-latek został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, senior został uwięziony we własnej łazience w godzinach wieczornych dnia poprzedniego. Pomoc przyszła na drugi dzień – około godziny trzynastej.

Wpisy na temat “Strach… we własnej łazience”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?