Straciła… 5 tysięcy “złociszy”

Mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 85 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 10 kolizji drogowych oraz 3 interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem. Jedna mieszkanka została oszukana w wyniku transakcji internetowych i straciła 5000 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierujących, którzy nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami oraz kierującego nie posiadającego aktualnego ubezpieczenia OC pojazdu. Stróże prawa w związku z niezakrywaniem ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, ukarali w przeciągu ostatniego tygodnia 92 osoby mandatem karnym, sporządzono także 10 wniosków o ukaranie do sądu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Na 250 policjantów zatrudnionych w jaszczempskie policji można mówić że to rekordy ich możliwości, Lepiej niech tłuste koty wyjdą za biurka i niech patrolują miasto !

  1. 85 interwencji na 3 dni daje wynik 28 interwencji dziennie

   28 podzielić na 3 zmiany już nie liczymy między zmiany daje to 9 interwencji na 8 h pracy czy tam slużby na jeden patrol.

   1. Wróćmy do normalności

    I większość z tych interwencji w marketach zaczepianie morderczych krwiożerczych i nieobliczalnych ludzi bez maseczek.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?