Straszył, znieważał, nachodził… Stalker?

Sprawca od dłuższego czasu nękał swoją byłą partnerkę i jej dzieci. Wysyłał do niej liczne wiadomości, w których domagał się spotkań, straszył, że zrobi sobie krzywdę, znieważał słowami wulgarnymi. Nachodził ją w mieszkaniu, złośliwie i bez powodu zgłaszał interwencję policji, podając jej adres zamieszkania.

W końcu policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali awanturnika. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty nękania byłej partnerki oraz jej dzieci. Sprawca został doprowadzony do prokuratury, który zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i jej rodziny oraz kontaktowania się z nią. Za przestępstwa te grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. później się faceci dziwią że kobiety piszą o nich że mają nierówno pod sufitem nie potrafią się pogodzić że zostali po prostu wyrzuceni za drzwi i nie mają już wstępu. Sieroty jedne.

 2. jak zwykle facet porabani sa nie mogą sie pogodzic że ktoś im dał niezłego kopa i won z zycie dziewczyny. nie nadajsz się to do widzenia jeden z drugim.

  1. Masz okres, czy menopauzę, że wylewasz takie złości??
   A tak serio to chyba jesteś osobą samotną, bo kto by chciał być z kim tak złośliwym ?.

   1. 30 latka z maseczką błyskawicy

    Takie śmieszne faceciki potrafią tylko tak napisać ty to chyba ztych cipków co jest pantoflem u kobity i leje cię szmata przez łeb jak coś jej się nie spodoba a ty skulisz uszy i cicho siedzisz.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry