Strażnicy uratują twój akumulator

Straż Miejska, tak jak w latach ubiegłych, z chęcią pomoże mieszkańcom… Wodzisławia Śląskiego w uruchamianiu samochodów, w których akumulatory z powodu niskich temperatur odmówiły współpracy.

fot. pixabay

„Wystarczy tylko zgłosić spowodowane mrozem awarie akumulatorów pod numer 32 455 13 45 lub 986. Straż posiada w swoim wyposażeniu kable rozruchowe. Przypominamy, że pomoc udzielana jest jednak tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Warto pamiętać też o parkowaniu auta w taki sposób, by w razie wystąpienia awarii akumulatora, możliwy był ułatwiony dostęp do silnika. Co ważne, strażnicy będą starali się reagować na każde takie zgłoszenie w godzinach pracy. W pierwszej kolejności realizowane będą natomiast zadania dotyczące zagrożenia życia i zdrowia oraz porządku publicznego” – informuje Gazeta Wodzisławska. (źródło: Gazeta Wodzisławska)

  1. S.M. niech się zajmie kontrolą kopciuchów z tego będziemy mieli większy pożytek .Rada miasta Jastrzębia uchwaliła ustawę że do końca 2021 nie wolno używać pieców węglowych / czyli tzw. kopciuchów\ jestem ciekaw w jaki sposób tą swoją uchwałę wykonają wszech fachowcy z Rady Miasta J-BIA ZDROJU.

  2. kierowy z SWD ze skąpstwa nie wymienią akumulatora bo moze jeszcze starczy na przyszły rok a też nie będą tankować do pełna bo szkoda kasy a wskaznik pewnie pokazuje za duzo .. a potem trza dwa razy na rowerze /kole / zapieprzac na taknsztel bo pompa nie chyto

  3. W sjz kiedyś parę razy potrzebowałem pomocy i za każdym razem odmówili. To jest tylko bzdura którą wykorzystują w mediach ze niby pomagają.

  4. mam takie jedno pytanie – co to obchodzi ludzi z Jastrzębia że w Wodzisławiu jak ktoś oszczędza na samochodzie (tu patrz na akumulatorze) to Straż Miejska przybędzie mu z odsieczą….??? – zrozumiałbym chociaż nie, nigdy nie zrozumię takich ludzi którzy przesadnie oszczędzają na aucie jak wiem że mam stary lub wyeksploatowany akumulator to go wymieniam na nowy a jak długo nie używam danego auta to wyjmuje baterie i zanoszę do domu na prostownik. Proste jak 2+2…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?