“Szczepienia zostały odwołane…”

fot. pixabay

„Dzisiaj mogę powiedzieć, że najważniejszy jest przede wszystkim program szczepień. Z naszej perspektywy przebiega on dobrze, może nawet bardzo dobrze. Działają podstawowe parametry dystrybucji i realizacji szczepień. Nie podoba się ani mi, ani innym premierom UE, to że firma Pfizer postanowiła zmniejszyć dostawy szczepionek. Jesteśmy przygotowani na dotychczasowe, a nawet wyższe tempo szczepień” – podkreślił podczas poniedziałkowej, 18 stycznia, konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Do tej pory w Polsce zaszczepiono 469 466 osób.

A u nas? W Jastrzębiu-Zdroju?

„W ślad za komunikatem z portalu NFZ, informujemy, że szczepienia zaplanowane na dzisiaj zostały odwołane – brak dostawy szczepionek” – poinformował dzisiaj Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

  1. i co na to Nasz POseł Gadowski. Nie grzmi ,nie krzyczy ,nie chucha ,nie produkuje ,tylko konkurs ortograficzny ogłasza?

  2. No i co, nic dodać nic ująć. Dosyć długo go nie było, jakoś się kulało, przyszedł zapiał pierdoły, i od razu fałsz, i zaraz przerwane szczepienia. Ci co nie chcą się szczepić zapewne pękają ze śmiechu. Ale ci normalni tylko są wk…, zdenerwowani.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Foto Druk

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich typów dokumentów, pakiet zawiera wydruk i wersję elektroniczną. Zdjęcia natychmiastowe drukujemy do formatu 20×30. …

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny