Szpital będzie pracował normalnie

Fot. WSS nr 2

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju poinformowała, iż „w związku ze stwierdzeniem wśród czterech osób z personelu oddziału neonatologicznego zakażenia koronawirusem konieczne było wykonanie testów wśród wszystkich pracowników oddziału oraz osób, które mogły mieć kontakt z chorymi”.

– W trosce o pacjentów i personel szpitala, zgodnie z powszechnie obowiązującymi procedurami, zapadła decyzja o ograniczeniu przyjęć w oddziałach położniczo-ginekologicznym i neonatologicznym. Po otrzymaniu informacji o braku innych zakażeń podjęto działania zmierzające do wznowienia działalności oddziałów w standardowym zakresie – zawiadamiają władze WSS nr 2.

Należy zaznaczyć, że według najnowszego dobowego raportu Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim, w naszym mieście w ciągu ostatnich 24 godzin nie zmieniła się liczba osób, u których stwierdzono wynik dodatni.

Wpisy na temat “Szpital będzie pracował normalnie”

  1. To co robi teraz rząd, to jest po prostu skandal. Tylko i wyłącznie na podstawie bardzo wątpliwych testów na koronę zamyka się niewinnych ludzi w czterech ścianach. Strach i histeria zdominowały umysły rządzących, jak też wielu innych szczególnie starych ludzi. Mało kogo intersuje fakt, że prawie nikt już tak na prawdę nie choruje, mało kto umiera na koronę, która dotyka tylko garstkę ludzi, a wprowadzane obostrzenia niszczą życie i odbierają radość życia wielu milionom osób. Czas najwyższy, żeby staruchów odsunąć od władzy, bo ich czas już minął. Odejdźcie w końcu stare tchórze, bo wasz czas już minął. Dajcie żyć młodym trutnie zakichane!

  2. Ten szpital już nie będzie „normalnie pracował”, tak jak inne instytucje…….ta „normalność” zamknęła się w czterech ścianach i tak pozostanie.
    Przed nami czasy, które nie będą wyglądały różowo. Do końca roku pozamykają nas w maseczkach nawet w domach. Skazując na zapomnienie przez system. Jedyny zysk będą mieli ksiądz i grabarz.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry