Szpital tylko dla pacjentów z Covid-19?

fot. WSS Nr 2

Jak poinformowała Izabela Domogała, członek Zarządu Województwa Śląskiego, odpowiedzialna między innymi za służbę zdrowia w naszym regionie, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju „będzie sukcesywnie zamieniał się w szpital jednoimienny”. W jastrzębskiej placówce zabezpieczone zostaną także łóżka – „na trzecim poziomie”, w sytuacji, kiedy pacjent zakażony Covid-19 potrzebowałby specjalistycznej opieki medycznej po zawale czy udarze. Jak zapewniła, samorząd województwa śląskiego nie pozostawi nikogo, czy to zakażonego koronawirusem, czy też nie, bez opieki, zaś potrzeby pacjentów z Jastrzębia-Zdroju ma zabezpieczyć szpital w Rybniku.

Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, placówka przygotowuje się „na razie” na piątkowy, 19 marca, scenariusz organizacyjny. Do tego dnia ma tam powstać 127 miejsc dla „covidowców”, w tym 10 łóżek dla dzieci.

 1. do pacjent to prawda co napisaleś my ludzie to u wielu jesteśmy po prostu numerkiem na który poświęca się 5-10 min

 2. Pozamykają się a potem pretensje, że NFZ chce odebrać im kasę za niewyrobienie kontraktów !!!!
  To już szczyt pazerności !!!.
  Powinni ich po tym covidzie dobrze prześwietlić, bo większość kręci lody kosztem pandemii.

 3. Kochani czytelnicy podkręcenie cykli w czasie badania próbki w laboratorum i wynik fałszywie dodatni?
  Czy to nie cała tajemnica?
  Osoby w szpitalach, wymęczeni psychicznie w wiekszości starsi ludzie czy im nie jest łatwo wmówić wirusa?
  Statystyki rosną?

 4. OBI popieram ! Zaden covid nie istnieje. Lekarze wraz z rzadem uczestniczą w ludobojstwie Polakow.. Taka jest wola masonerii swiatowej… Szkoda tylko ze ludzie zostali trwale oglupieni przez masonskie media…

  1. Ty to Dresu od urodzenia chyba jesteś ogłupiony więc żaden covid cię nie ogłupi. Skoro nie istnieje to powiedz matole tym ludziom co stracili swoich bliskich i tym, co do tej pory zmagają się z powikłaniami po nim oraz tym, co nie mogą wrócic jeszcze do pracy bo sie leczą. Szkoda że twoja głupota nie boli ciebie. Wypada pożyczyć ci abyś doświadczył tego covida a teraz dużo młodych go doświadcza. Bo czasem trzeba aby głupota została takich ludzi ukarana. miałem covid i wiem co to za świństwa jest

 5. PROBLEM JEST TEZ TAKI ,dlaczego tak slabo idzie w Jastrzebiu akcja szczepienia na Covid-19,aktualne roczniki podlegle zapisowi, nie maja sie szans zapisac na szczepienie w tutejszym punktach szczepien.

 6. Liczą się chorzy z covid, bo dużo więcej kasy wpada do worka w szpitalu !!. Zwykli chorzy są teraz tylko przeszkodą.
  Co za bzdury, przecież prywatnie przyjmują bez ograniczeń !! Prywatnie nie ma covidu ??
  Rozumiem sytuacje z chorymi na covid, bo sam straciłem b.bliską osobę z jego powodu. Ale odsunięcie od opieki medycznej reszty społeczeństwa TO DRAŃSTWO !! Eutanazja w białych rękawiczkach !!.
  Medycy, macie krew na rękach !!. Przez Wasze decyzje umrze dużo więcej ludzi niż na covid !!

  1. to nie decyzja medyków z szpitala ( lekarze walczyli wręcz z tą decyzja) decyzje podjął wojewoda i to do niego powinieneś mieć pretensje

   1. Ten wojewoda musi mieć odpowiedni bodziec żeby podjąć taką decyzję. A że nasz szpital jest chytry na kasę to bodziec się znalazł. Jak by lekarze walczyli to by ten bodziec skutecznie zneutralizowali.
    Ale im dobrze, bo kasa się zgadza a nie trzeba się użerać z pacjentami. Bo pacjent z covidem za słabi na dyskusje !!!!!. A rodzina nie ma możliwości zobaczyć w jakich warunkach jest bliski, bo pozamykani na amen.
    Wiem bo sam to przechodziłem i teraz po fakcie wiem że nie liczy się pacjent tylko system !!!!.
    Osobiście współczuję osobą, które są na tych oddziałach covidowych. B.smutne doświadczenia bo są jak worki na łóżkach bez prawa głosu !!. Jak im się uda to wyjdą stamtąd z traumą, jak nie to umierają w całkowitej samotności !!.

  2. Medycy to często bezduszne maszyny które traktują ludzi jak rzeczy a nie osby które przychodzą schorowane, obolałe czy wystraszone a często nawet krzycza na pacjenta lub traktują jak intruza. ale za to mili jak coś biorą

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny