Szukają mężczyzny z tatuażem

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci prowadzą sprawę kradzieży citroena C1, do jakiej doszło w nocy z 5 na 6 października 2020 roku na terenie prywatnej posesji w centrum miasta. W tym samym dniu skradziony pojazd był tankowany na stacji paliw w Zebrzydowicach, gdzie wizerunek podejrzewanego mężczyzny został zarejestrowany przez system monitoringu. Kierowca na prawej ręce, na wysokości łokcia, posiada najprawdopodobniej tatuaż. W wyniku przeprowadzonych czynności pojazd został odnaleziony. Jednak nadal nie ustalono tożsamości mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

„Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu – 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym, osobiście, e-mailowo – kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie – 47 85 542 86 lub na numer alarmowy – 112. Gwarantujemy anonimowość” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Gdyby Pani Oliwiu dokumenty należały do złodzieja to by już był zatrzymany, a policja szuka go nadal, powinna więc Pani zapytać policjantów co dzieje sie w tej sprawie, a nie pisać o swoich domysłach

    1. Policja powiedziała wprost ze go znają i to on konsekwencji nie będzie miał bo to kloszard 😉 wiec domysły są pani, wiem doskonale jak to wyglada a szukają po dwóch miesiącach 😉 śmieszne, bezsensowny komentarz

  2. Hahahaha xD gdzie napis Prima Aprilis !? Jestem córką właścicielki i złodziej zostawił w aucie dokumenty pan Kisiel xD wiec proszę o usunięcie tych bzdur ponadto sami znaleźliśmy pojazd a nie cudowna policja xD wiec kłamstwo na kłamstwie 😂🤣😂 policja jastrzębska nic nie zrobiła nic !!! Tylko interwencja dobrych ludzi i siła Facebooka odnalazła auto ! ŻENADA !!!

  3. Koledze z prywatnej posesji w nocy wkradli się do samochodu też. Miej tu postawiony samochód przy domu brama zamknięta a i tak złodziej wejdzie.

    1. To nie raz takie zdarzenia były ludzie w nocy śpią wejdzie na podwórko a jak nie ma psa to nie ma problemu. Zamist trzymać w garażu to na podwórku trzymają to później tak mają.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny