Szukają świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków śmiertelnego wypadku drogowego.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do zdarzenia doszło 14 grudnia 2020 roku na skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada z ulicą Mazurowiec. 60-letni kierujący VW najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który znajdował się na drodze dla rowerów. Niestety, obrażenia ciała, jakich doznał jastrzębianin, okazały się zbyt poważne. Mimo udzielonej pomocy oraz błyskawicznemu przewiezieniu mężczyzny do szpitala, 85-letni mężczyzna zmarł.

„W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. W szczególności prosimy o kontakt kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia – około godziny 11.30 – ulicą 11 Listopada. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem: 47 85 842 00 lub 47 85 543 82” – apelują jastrzębscy stróże prawa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Szukają świadków śmiertelnego wypadku”

  1. w ubiegłym roku latem w tym samym miejscu również potrącił mnie samochód mimo to że była piękna pogoda a ja jechałem drogą dla rowerów, co ciekawe kierowca mieszkał na tej ulicy więc powinien znać ten wyjazd. Głupie tłumaczenie nie widział i się śpieszył do pracy.

  2. Pięknie, zapomniał wół jak cielęciem był!, hmm kryminalni?! Mi się akurat udało, przeżyłem, ale to cielę wymusiło!, ciekawe ile funfli miał świadków! święte krowy! na układy nie ma rady!, to tak odnośnie szukania świadków!, czekam o 6.00 rano😜

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis