„Taka stara i w dodatku bez maski!”

fot. pixabay

Ludzie listy piszą… a właściwie „mejle”… i potem bądź, człowieku, mądry… „Wczoraj w godzinach porannych jechałem do pracy. Na przystanku były trzy osoby – dwie w maseczkach, o dziwo osoby młode, i jedna pani w wieku balzakowskim bez maseczki. Kiedy przyjechał autobus, kobieta chciała wsiąść do środka, więc zapytałem grzecznie, dlaczego nie ma maski? W odpowiedzi padło: 'A kim pan jest, że to pana interesuje?! Ma pan jakąś legitymację, co?’ W autobusie wszyscy pasażerowie byli w maseczkach, no, oprócz tej pani. Pomyślałem nawet, że to fanka Edytki Górniak. Wysiadłem wcześniej, a na odchodne zwróciłem się do niej słowami: 'Taka stara, a głupia i w dodatku bez maski!’” – relacjonuje jeden z naszych Czytelników.

Czy Wy też, drodzy Czytelnicy, zareagowalibyście w podobny sposób?

 1. Skoro niektórzy zazdroszczą tej pani, że nie miała maseczki mogli nosić na brodzie lub zdjąć. Brawo dla tej pani. Jest o wiele mądrzejsza niż wielu młodych.

 2. Starsza pani było mądrzejsza od garstki młodych covidian, prowadzonych niczym owieczki na rzeź (tzn. na ibowiązkowe szczepienia).

 3. Ja bym nie zareagowała w ogóle. Nie aspiruję do jakiegoś samozwańczego pomocnika kapo. Skoro starsza pani nie miała maski – to musiała mieć ku temu powód. Tak na marginesie – to rządzący byliby zadowoleni – gdybyśmy zaczęli sobie skakać do gardeł – bo dzieli rządź obowiązuje zawsze. Świrus nie może nas odzierać z elementarnej kindersztuby – bo gdzie zajdziemy?

  1. Do Jolka zwracanie uwagi to jest w moim intresie głupia kobieto. Bo to moje zdrowie że ktos nie ma maseczki i jak chcesz się zarazić to jedź na oddział zakaźny powdychaj wirusów i wtedy będziesz pisać,czy pretendujesz do kapo czy nie. Masz pojęcie, co to jest kapo? Chyba nie za bardzo a kindersztuby to bym cię nauczył.

   1. Od straszenia to są duchy przecież maseczki ponoć chronią więc powinieneś czuć się bezpieczny nie strasz ludzi bo i tak w to nie wierzą szpitale są puste wystarczy ruszyć głową i sprawdzić na necie a nie oglądać tvPIS

    1. Trzeba być na prawdę niespełna rozumu aby napisać,ze szpitale sa puste. U nas oddziały covidowe pozapełniane i oIOM cały wielu jest pod respiratorami w stanie cięzkim. Więc ludzie kończcie te swoje brednie wyssane z brudnych palców i nie piszcie takich rzeczy, bo krew zalewa innych z służb medycznych, co pracują z tymi chorymi i widzą co się dziej!

 4. To jest taka polityka my młodzi mamy nosić maseczki A starsze osoby mają to w D i jak nas policja zatrzyma i wlepi mandat to starszą osobę pouczą nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry