“Taka stara i w dodatku bez maski!”

fot. pixabay

Ludzie listy piszą… a właściwie „mejle”… i potem bądź, człowieku, mądry… „Wczoraj w godzinach porannych jechałem do pracy. Na przystanku były trzy osoby – dwie w maseczkach, o dziwo osoby młode, i jedna pani w wieku balzakowskim bez maseczki. Kiedy przyjechał autobus, kobieta chciała wsiąść do środka, więc zapytałem grzecznie, dlaczego nie ma maski? W odpowiedzi padło: ‘A kim pan jest, że to pana interesuje?! Ma pan jakąś legitymację, co?’ W autobusie wszyscy pasażerowie byli w maseczkach, no, oprócz tej pani. Pomyślałem nawet, że to fanka Edytki Górniak. Wysiadłem wcześniej, a na odchodne zwróciłem się do niej słowami: ‘Taka stara, a głupia i w dodatku bez maski!’” – relacjonuje jeden z naszych Czytelników.

Czy Wy też, drodzy Czytelnicy, zareagowalibyście w podobny sposób?

 1. Skoro niektórzy zazdroszczą tej pani, że nie miała maseczki mogli nosić na brodzie lub zdjąć. Brawo dla tej pani. Jest o wiele mądrzejsza niż wielu młodych.

 2. Starsza pani było mądrzejsza od garstki młodych covidian, prowadzonych niczym owieczki na rzeź (tzn. na ibowiązkowe szczepienia).

 3. Ja bym nie zareagowała w ogóle. Nie aspiruję do jakiegoś samozwańczego pomocnika kapo. Skoro starsza pani nie miała maski – to musiała mieć ku temu powód. Tak na marginesie – to rządzący byliby zadowoleni – gdybyśmy zaczęli sobie skakać do gardeł – bo dzieli rządź obowiązuje zawsze. Świrus nie może nas odzierać z elementarnej kindersztuby – bo gdzie zajdziemy?

  1. Do Jolka zwracanie uwagi to jest w moim intresie głupia kobieto. Bo to moje zdrowie że ktos nie ma maseczki i jak chcesz się zarazić to jedź na oddział zakaźny powdychaj wirusów i wtedy będziesz pisać,czy pretendujesz do kapo czy nie. Masz pojęcie, co to jest kapo? Chyba nie za bardzo a kindersztuby to bym cię nauczył.

   1. Od straszenia to są duchy przecież maseczki ponoć chronią więc powinieneś czuć się bezpieczny nie strasz ludzi bo i tak w to nie wierzą szpitale są puste wystarczy ruszyć głową i sprawdzić na necie a nie oglądać tvPIS

    1. Trzeba być na prawdę niespełna rozumu aby napisać,ze szpitale sa puste. U nas oddziały covidowe pozapełniane i oIOM cały wielu jest pod respiratorami w stanie cięzkim. Więc ludzie kończcie te swoje brednie wyssane z brudnych palców i nie piszcie takich rzeczy, bo krew zalewa innych z służb medycznych, co pracują z tymi chorymi i widzą co się dziej!

 4. To jest taka polityka my młodzi mamy nosić maseczki A starsze osoby mają to w D i jak nas policja zatrzyma i wlepi mandat to starszą osobę pouczą nie ma sprawiedliwości na tym świecie

 5. Dlaczego kierowca wpuścił tą panią?! Przeciez pani dyrektor z MZK w arytkule chyba w JasNecie pisała że maja być wpuszczani ludzie przodem i w ten sposób jest kontrola kto ma maseczkę. Kierowca widzi kto jest w maseczce i powinien przez głosnik upominać o założeniu maseczki. Ja ostatnio jechałem autobusem i dwie młode dziewczyny wsiadały bez meseczki miały pod brodą ale od razu zwróciłem uwagę aby je założyły. Dobrze że nie robiły sprzeciwu bo bym zadzwonił po policję. Juz mam dosyć durnych ludzi i w kółko upominanie ich

  1. Na choroby współistniejące zmarło 39 osób na inne prawie 600 dlaczego ten portalik nie pisze o tych 600osobach??
   Bo za to im nie zapłacą?
   Bo to się nie będzie klikać??
   Bo te 600 osób to standardy i nudny temat??!

   1. Haha, dumny, wzorowy obywatel…tfu, wstydź się chłopie, braku kultury nie usprawiedliwisz niczym. Poza tym jakim prawem zaczepiasz ludzi, zwracasz im uwagę publicznie???…Każdy ma prawo wyboru, jeśli jesteś ograniczony, to noś szmatę, ale nie masz prawa tego obowiązku narzucać innym i i przede wszystkim nie masz prawa obrzucać ludzi inwektywami pisowska gnido!…Maski nie chronią, nakaz jest bezprawny, a pieprzenie o solidarności dla wspólnego dobra to nic innego jak tylko sposób na to, żeby takie samozwańcze kapo gnębiło wolnych , normalnych ludzi. Władza skłóca społeczeństwo tylko po to, żeby odwrócić uwagę od spraw ważnych i najważniejszych. Społeczeństwo ma milczeć, walczyć ze sobą, nosić kagańce, bać się mandatów, wirusów i siebie nawzajem, a władza w tym momencie dopuszcza się ludobójstwa na masową skalę!…MYŚLEĆ!

 6. Ja na dworze też nie noszę. Zakładam do sklepu, urzędu itp. I to też pod warunkiem, że inni mają. Skoro ok.90% ludzi nosi maski pod nosem lub na brodzie to tak jakby ich nie miało wcale. Nie dajmy się zwariować!!!!!

  1. Tak to właśnie jest. Mam w pudełku z 200 masek…. jednorazowe, bawełniane, z jednym filtrem, z dwoma… chodzę w nich w skupiskach ludzi. Miałem covida wiec teoretycznie nie zarażam i nie złapie ale jak widzę chujkow na pirata, pod broda, pod nosem to sobie myśle … co za błaznem

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny