Taniej już było! Teraz 2000 zł i 6 punktów

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 18 stycznia, około godziny 9.15 ulicą Niepodległości w Jastrzębiu-Zdroju jechał 55-letni mieszkaniec Żor. Zatrzymał pojazd przed przejazdem kolejowym, a kiedy pociąg przejechał i rogatki zaczęły się podnosić, kierowca ruszył przed siebie. W efekcie zignorował czerwone światło wyświetlane na sygnalizatorze świetlnym. Nie wiedział jednak, że wideorejestrator jastrzębskiej drogówki stał za nim. Mundurowi zatrzymali pojazd renault do kontroli drogowej. Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany mandatem, który według nowego taryfikatora wyniósł 2000 złotych i 6 punktów karnych. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu karnego, w związku z czym stróże prawa skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Wiecie na co ida te mandaty ,,na superwczesne Policyjne emerytury –dziś pan zapłacił dla jednego Policjanta na część świadczenia.

 2. przecież te” dziewice” z PiS co jeżdżą “na sygnałach dźwiękowych ” kłamiąc że je miały załączone ! ..jak w Brzeszczach..ustanowiły nam Ukryte zakazane Konstytucja Podatki.
  A czy pierwszeństwo nieoświetlonych pieszych w zlych warunkach pogodowych zbliżających się do przejścia z nieoświetlonych poboczy to nie forma mordu!

  1. Edek z fabryki kredek

   Za to za Powcow to byl raj na ziemi z foto radarami stali wszyscy nawet straz lesna byle tylko lupic kierowcow nie placic zadnych mandatow i zawlic sady wnioskami

 3. Nie wiem Kto gorszy;

  Nowe mandaty to tylko jedna z form okradania nas. Nowe mandaty: Na pierwszy rzut oka/Ok – sankcje słuszne.– Rzecz w tym jednak ,że kierowców traktuje się jako tanią siłę roboczą do zapełniania dziurawego budżetu – a policjantów drogówki, jako poborców podatkowych. I wcale nie bronie tu świadomie permametnie wręcz celowo łamiących , stałych przestępców drogowych których można by przykładnie karać ale praworządnie przez sąd .
  Teraz aż strach nawet się bać. Celowo ustawiane pułapki w znakach drogowych. Nie wiem Kto gorszy;

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?