Teraz kolej na plac im. WOŚP?

fot. MOK Jastrzębie-Zdrój

„Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój uchwala: Nadaje się placowi usytuowanemu przy siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju nazwę: plac Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – czytamy w projekcie uchwały, która zostanie poddana głosowaniu na najbliższej sesji Rady Miasta.

Pod stosownym projektem podpisali się radni: Alina Chojecka, Franciszek Franek, Józef Kubera, Janusz Toborowicz, Małgorzata Filipowicz, Urszula Sobik, Bernadeta Magiera, Iwona Rosińska i Grzegorz Mosoń.

„Niniejszy projekt uchwały ma na celu uhonorowanie prawie 30 lat pracy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Przez ostatnie lata założyciele Fundacji wykonali nieocenioną w skutkach pracę na rzecz ochrony zdrowia w Polsce. Działająca ponad podziałami Fundacja cieszy się największym wśród organizacji pozarządowych zaufaniem społecznym. Biorąc powyższe pod uwagę, zasadne jest podjęcie przedmiotowej uchwały” – pada w uzasadnieniu.

      1. Nie wszystko jedno tylko nie można być alfa i omegą, pretensje do wszystkich którzy mają inne zdanie, czyżby Pan przeżył ciężką traumę i odreagowuje

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis