To już kilkuset zakażonych. Pięć osób nie żyje

fot. JSW/D. Lach

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 435 osób. Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 9223 przypadki zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 7,03. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło u nas 5 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 197 osób.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 23 listopada, 38 przypadków zakażenia koronawirusem: 5 przypadków w Ruchu Borynia, 5 w Ruchu Zofiówka, 4 w KWK Pniówek, 4 w KWK Budryk, 1 w KWK Jastrzębie-Bzie, 4 w Ruchu Knurów, 10 w Ruchu Szczygłowice oraz 5 w Biurze Zarządu. Od początku epidemii zainfekowanych zostało 6185 pracowników, aktualnie wyzdrowiało 6026 osób. Na kwarantannie przebywa 115 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

  1. Czy Wy nie widzicie, że to wszystko po to żeby skłócić ludzi ?? A Wy się dajecie w to wmanipulować. Od kiedy rządzący przejmują się naszym zdrowiem?. Mają je w głębokim poważaniu :). Szczepionki nie pomagają i to widać. Zaszczepieni chorują na covid……..niby łagodniej. W rzeczywistości nie wiadomo, bo jak umrze zaszczepiony mało kto o tym wie. Ale jak umrze niezaszczepiony to trąbią ile wejdzie. Będą nas szczepić do 3-4 miesiące a i tak covid będzie, nic tego nie zmieni.

    1. Nikt również nie mówi o powikłaniach po szczepionce. Nasi lekarze pediatrzy mają ogrom pracy z tego powodu, ludzie przychodzą po pomoc, nie wiedzą co im jest. To jest straszne, taka osoba potem zostaje sama a miała być przecież bezpieczna po szczepionce. Może tym by się zainteresować jak jest naprawdę ? Droga redakcjo ????

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?