To już ponad setka zakażonych!

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 101 osób. Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 8369 przypadki zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 1,63. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarł u nas jeden pacjent. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosło 185 osób.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś 13 przypadków zakażenia koronawirusem: 5 w KWK Pniówek, 3 w Ruchu Borynia, 2 w KWK Budryk i po jednym w Ruchu Zofiówka, Ruchu Knurów oraz Ruchu Szczygłowice. Od początku epidemii zainfekowanych zostało 5896 pracowników, aktualnie wyzdrowiały 5863 osoby. Na kwarantannie przebywa 28 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

    1. Ludzie na nowotwory umierają cały czas niezależnie od pandemii. co do zawałów to pandemi nie ma nic do tego zawał jak człowieka złapie to może być w domu i koniec jak jest rozległy.
      Szkoda że nie podaja ile w szołach jest zarażonych bo wiadomo że w liceach na dzalnych częc i na kwarantannie i to jak jedna idzie to zaraz nastepna klasa.

  1. Dlaczego chorzy na covid nie są testowania na grypę, tzn. czy nie mają RÓWNIEŻ wirusa influency? A no tak… bo by się okazało, że mają też grypę, która zawsze była bardzo niebezpieczna, tak jak całe żecie jest ryzykowne. Tak było, jest i będzie. Tylko z jakiegoś powodu “fachowcy” twierdzą, że na grypę choruje dużo mniej ludzi, niż kiedyś, mimo, że ich nie testują na grypę.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis