To już sześć nowych zachorowań

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało sześć osób. Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 8153 przypadki zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 0,09. W minionym tygodniu na COVID-19 nie zmarł u nas ani jeden pacjent. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 182 osoby. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Natychmiast zamknąć to wspaniałe miasto. Ciekawe że nie ma już przeziębień, angin i innych chorób które były przed plandemią, tylko wszystko leci na Covid. Szczepień tez coraz mniej ale za chwile już zrobią przymus albo zwolnienie z pracy.

 2. znowu lewacy strasza, a wystarczy porozmawiac z jakims katolickim naukowcem i to jest rzetelna wiedza a nie lewacki bełkot

   1. Nie, ten lewacki cham często się podszywa pod mojego nicka. On wierzy horbanowskim sajmonom (opowiadającym sprzeczne z nauką i zdrowym rozsądkiem androny) opłacanym przez fajzery.
    Brak argumentów – próbuje więc krzyku (dezinformacji) i ośmieszania…

    1. Szczepionkowcy nie mają argumentów to podszywają się pod nicki, żeby zrobić zamęt.
     Prawda po mały w oczy kole…….poczekamy, aż się eksperyment skończy mimo, że pozamykają nas w domach za zdrowy rozsądek. Już “bracia w wierze” mają zamęt z zaszczepionymi.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?