To nie był list miłosny, ale kręci się w głowie

fot. ZK Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 20 kwietnia, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju w wyniku kontroli ujawnili w korespondencji zaadresowanej do osadzonego list nasączony substancjami niedozwolonymi. Przesyłka została zabezpieczona oraz przekazana do dalszych czynności – do KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

„Funkcjonariusze tutejszej jednostki są regularnie szkoleni w zakresie przeciwdziałania przenikaniu na teren jednostek przedmiotów i substancji niedozwolonych. Swoje zadania realizują przy pomocy urządzeń technicznych (wykrywacze metalu, rentgen do prześwietlania paczek i bagażu), a także testerów do wykrywania substancji odurzających. Aby przeciwdziałać wnikaniu niedozwolonych substancji do więzień wykorzystuje się także psy specjalne – dowiadujemy się. (źródło: ZK Jastrzębie-Zdrój)

  1. Druga rzecz w więzieniu pracujesz za free bo wszystko idzie na sw a skazany má się cieszyć. Bo pracuje. Nie którzy mają szczęście hehe i dostaną pracę płatna za 160 godzin pracy za 160zl i co wy na to. Takie realia

  2. Raz w mc mogą się spotkać z żoną albo kochanka lub panią lekkich obyczajów w celi intymnej. Do tego PS4, tv i inne rzeczy.

  3. Skoro jego bliskich stać na narkotyki to może niech łoża na nieroba, kryminalistę wyżywienie ,woda ,ciepło kosztuje

    1. Byliście za kratami raczej nie a tam jest ciężka zeczywistosc. Jedni biegają z dragami na wolności aby utrzymać rodzinę a drudzy skazani aby mieć za co żyć a nie obarczać rodziny bo i tak nie mają to biegają za kratami. Sorry taką zeczywistosc. To co piszą że 3000 zł idzie na utrzymanie osadzonych to bzdura. Heh łączna kwota na jedzenie dla osadzonego w 2015 było na cały dzień 11zl a wy byście dali radę tak przeżyć. Traf do puchy a zobaczysz. Sam byłem i znam realia.pozdrawiam

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny