Tragiczna noc w Szerokiej

fot. archiwum

W niedzielę, 12 grudnia, około godziny 2:00 jastrzębscy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ulicy Wojska Polskiego w Szerokiej. Po przyjeździe na miejsce stwierdzono, że pożarem objęte zostało jedno pomieszczenie na parterze. W momencie przybycia zastępów cztery osoby znajdowały się na zewnątrz budynku. Niezwłocznie przystąpiono do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niestety, w pożarze zginął mężczyzna w wieku 65 lat.

Równocześnie strażacy przystąpili do gaszenia pożaru podając dwa prądy wody. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do przeszukania pomieszczeń w obiekcie. Nie znaleziono innych osób poszkodowanych. Z budynku ewakuowano psa. Wyniesiono butlę z gazem LPG – 11 kg.

Po przyjeździe zespołów ratownictwa medycznego poszkodowane osoby zostały przebadane przez ratowników medycznych. W celu dalszej hospitalizacji do szpitala zostało zabranych dwoje dzieci. Dalsze czynności w związku ze zdarzeniem prowadzi Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KM PSP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Tragiczna noc w Szerokiej”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis