Tragiczny pożar altany. Nie żyje 57-letnia kobieta

To zgłoszenie dotyczyło widocznego czarnego dymu w okolicach ogródków działkowych – konkretnie przy ulicy Okrzei. Po przyjeździe na miejsce strażaków, stwierdzono, że altanka objęta jest w całości pożarem, a ściana sąsiedniej zaczyna się palić. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 grudnia, około godziny 9.45.

fot. pixabay

Jak informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju, w trakcie prowadzonych działań natrafiono na mężczyznę z oparzeniami ciała, któremu udzielono pierwszej pomocy i przekazano zespołowi pogotowia ratunkowego.

Niestety, w chwilę później ratownicy dokonali makabrycznego odkrycia. Podczas dogaszania pogorzeliska natrafiono na spalone ciało człowieka i zwłoki psa.

Jednocześnie działania zastępów polegały na podaniu dwóch prądów gaśniczych wody na palące się obie altany – z jednej z nich wyniesiono pięć butli LPG! Dalsze czynności to już dogaszanie oraz końcowe przeszukanie pogorzeliska, potem miejsce zdarzenia przekazano grupie operacyjnej policji.

Z policyjnych ustaleń wynika, że w pożarze zginęła 57-letnia kobieta. Z kolei 51-letni mężczyzna z oparzeniami praktycznie całego ciała, jak już wskazaliśmy, został przewieziony do szpitala. Według wstępnych ustaleń przyczyną tragicznego zdarzenia był najprawdopodobniej niedopałek papierosa oraz piecyk opałowy znajdujący się w altanie.

Wpisy na temat “Tragiczny pożar altany. Nie żyje 57-letnia kobieta”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny