Tragiczny Sylwester na Turystycznej

Tragiczna zabawa sylwestrowa na ulicy Turystycznej. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 stycznia, około godziny 2.00 w nocy. Według zgłoszenia młody mężczyzna wyskoczył z okna na 5. piętrze. Już wkrótce miało okazać się, że informacja była prawdziwa…

fot. zdjęcie ilustracyjne

Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w jednym z mieszkań na osiedlu Barbary bawiło się 6 osób. W pewnym momencie między 19-latkiem, czyli jednym z gości, a resztą uczestników feralnej imprezy wywiązała się kłótnia. Prawdopodobnie, żeby nie eskalować konfliktu, młody człowiek poszedł spać do wolnego pokoju.

Niedługo potem doszło do tragedii…

Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego podjął czynności reanimacyjne, niestety, 19-latek zmarł. Obecnie stróże prawa prowadzą czynności mające na celu odtworzenie dokładnego przebiegu sylwestrowej nocy.

  1. Tragedia która spotkała naszego kolegę szczęśliwego ojca, jest tragedią nas wszystkich. To nie tak powinien zaczynać się nowy rok.

  2. O tym juz wiedziałem 1 stycznia tak się kończy Sylwester który organizowali sobie z schadzką młodzi jak róniez tragicznie skończył się dla młodych którzy robili sobie Sylwka w szatni treningowej mówili w TV. nowy rok zaczął się oczywiście od faceta samobójcy to będzie ich wiecej w roku

    1. Ale napisany durny komentarz w obliczu takiej tragedii. Jak przekupa z targowiska czy rasowa plotkara.Pochyl się człowieku nad sobą i pomyśl.

      1. Nie durny normalny taka prawda młodzi piją i nie tylko a później w głowach się miesza na robił rodzinie ambarasu i bólu.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny