GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław24.09 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Znicz Pruszków112018-14
3. KKS 1925 Kalisz101920-12
4. Zagłębie II Lubin111819-23
5. Polonia Warszawa101718-11
6. Wisła Puławy111720-14
7. Olimpia Elbląg111716-11
8. GKS Jastrzębie111613-12
9. Górnik Polkowice111514-14
10. Garbarnia Kraków111423-22
11. Stomil Olszyn111413-13
12. Śląsk II Wrocław111315-19
13. Lech II Poznań111117-19
14. Radunia Stężyca111120-23
15. Pogoń Siedlce111014-19
16. Hutnik Kraków111019-26
17. Siarka Tarnobrzeg11917-26
18. Motor Lublin1179-21

Trzeciak nie omija młodzieży

Fot. Facebook / GKS Jastrzębie S.A.

Trwa bardzo udana seria piłkarzy rezerw GKS Jastrzębie. Nasza młoda drużyna pokonała w miniony weekend na wyjeździe Naprzód Borucin 3:1 (2:0) po golach Jakuba Kasperowicza, Filipa Łukasika i Łukasza Gajdy, za sprawą czego awansowała na czwarte miejsce w rybnicko-raciborskiej lidze okręgowej.

Tym samym w ostatnich czterech spotkaniach jastrzębianie zdobyli dziesięć punktów, pokonując LKS Raszczyce, Płomień Połomia oraz wspomniany Naprzód, a ponadto remisując na wyjeździe z liderem z Raciborza.

Warto dodać, że spotkanie w Borucinie oglądał trener Jacek Trzeciak, który chętnie stawia na młodych zawodników mających za sobą szkolenie w Akademii GKS Jastrzębie.

W następnym spotkaniu młoda GieKSa zagra w Moszczenicy z Silesią Lubomia (23 października, godz. 11:00), która dotychczas nie zdobyła punktu.

17 października 2021, Borucin, 15:00
Naprzód Borucin – GKS II Jastrzębie 1:3 (0:2)
Bramki: Ziemkiewicz 71 – Kasperowicz 17, Łukasik 28, Gajda 52

GKS II Jastrzębie: Maciejowski – Fojcik, Moiczek, Klimkiewicz, Waleczek (55. Kaczmarczyk), Łukasik (65. Myśliwiec), Tomera (89. Szweda), Szymczak, Witkowski, Kasperowicz, Gajda (55. Polak).

1. LKS 1908 Nędza71927-14
2. LKS Raszczyce71510-10
3. Czarni Gorzyce71415-8
4. Forteca Świerklany71412-9
5. LKS Krzyżanowice71322-9
6. LKS Tworków71211-12
7. Płomień Połomia71114-8
8. Gwiazda Skrzyszów71016-14
9. Górnik Radlin71012-10
10. GKS II Jastrzębie7914-16
11. Zameczek Czernica7811-17
12. Naprzód Czyżowice7714-12
13. Granica Ruptawa7711-18
14. Pierwszy Chwałowice7411-18
15. Jedność Jejkowice748-17
16. Dąb Gaszowice7110-26

Źródło: gksjastrzebie.com

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław24.09 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Znicz Pruszków112018-14
3. KKS 1925 Kalisz101920-12
4. Zagłębie II Lubin111819-23
5. Polonia Warszawa101718-11
6. Wisła Puławy111720-14
7. Olimpia Elbląg111716-11
8. GKS Jastrzębie111613-12
9. Górnik Polkowice111514-14
10. Garbarnia Kraków111423-22
11. Stomil Olszyn111413-13
12. Śląsk II Wrocław111315-19
13. Lech II Poznań111117-19
14. Radunia Stężyca111120-23
15. Pogoń Siedlce111014-19
16. Hutnik Kraków111019-26
17. Siarka Tarnobrzeg11917-26
18. Motor Lublin1179-21

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis