Pół kilograma narkotyków w domowym zaciszu

Policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców pobliskiego Cieszyna może posiadać znaczne ilości narkotyków oraz substancji psychoaktywnych. Trop prowadził do 51-letniego mężczyzny.

fot. KPP Cieszyn

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy policyjni wywiadowcy zauważyli go siedzącego w samochodzie z innymi osobami. Policjanci przystąpili do kontroli. Szybko wyszło na jaw, że znajdująca się w środku 30-letnia kobieta posiadała kilka gramów zabronionych substancji narkotycznych, podobnie jak siedzący obok niej 51-latek. Oboje zostali zatrzymani. Kryminalni w mieszkaniu 51-latka znaleźli środki psychoaktywne. Można było przygotować z nich przeszło 4400 porcji dilerskich, a także ponad 90 działek dilerskich suszu marihuany i radiostację służącą do nasłuchu policyjnych częstotliwości. Wszystkie nielegalne substancje i przedmioty zostały zatrzymane.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania w celu wprowadzenia do sprzedaży znacznych ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora i policji cieszyński sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełniony czyn grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu. Zatrzymana 30-latka została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. (źródło: KPP Cieszyn)

Wpisy na temat “Pół kilograma narkotyków w domowym zaciszu”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny