“Tu na razie jest ściernisko…” Czyli szukamy inwestora!

„Tu na razie jest ściernisko…” Czyli co z zarośniętym i niezagospodarowanym terenem (nieopodal „Biedronki” – przyp. aut.) przy ulicy Warszawskiej?

fot. Marek Wróbel (archiwum)

„No właśnie, tutaj też teren należy do inwestora prywatnego. Wiele już planów było, właściciele tych terenów przychodzili i oferowali ich sprzedaż innym inwestorom. Niestety, nikt nie ma na razie pomysłu na to, nikt z inwestorów, co zrobić, aby ten teren był zagospodarowany. I właśnie nie był tylko taki zarośnięty. Miasto jako miasto nie może inwestować, nie może budować ani sklepów, ani fabryk, ani zakładów pracy. W związku z tym, my tego terenu nie będziemy kupować, ale czekamy na jakieś dobre pomysły inwestorów zewnętrznych, którzy chcieliby zagospodarować ten teren, a jest to bardzo dobre, centralne miejsce. Więc jeśli ktoś jest chętny bądź zna takiego inwestora, zapraszamy tutaj, zachęcamy do tego, żeby porozmawiać i być może znajdziemy wspólnie jakieś rozwiązanie” – zachęcała w czasie niedawnego czatu prezydent Anna Hetman.

 1. Dżordż Lowerboj

  Dość dalszej zapaści miasta. Niech pani Hetman abdykuje, poda się do dymisji albo coś w ten deseń.

  A jak nie, to niech chociaż wystartuje do wyborów europarlamentarnych.

  My się jej wreszcie pozbędziemy, a Unia się przed nią obroni. Oby.

 2. “Postawić toalety miejskie”

  Moze firma toitoi by zainwestowala i postwila eleganckie plastikowe kibelki w “centrum miasta”.

 3. Powinni postawić tam cyrk albo zoo z darmowymi biletami a głównymi winowajcami powinni pokazać ten cyrk z naszymi nieudolnym radą miejską w raz z prezydentem. Miasto widmo się robi bez perspektyw do życia i rozrywek.

 4. Krystyna Wieczorek

  Postawić toalety miejskie, bo w naszym mieście jest tragicznie.
  Już nawet na stację Benz. nie chcą wpuszczać. Jeszcze raz walczę o publiczne toalety…

  1. Jestem za takie miasto i nie ma toalet miejskich w jednym podziemiu i drugim gdzie były, to sa pozamykane. Do czego to podobne. Tu gorzej jak na wsi. Tragedia w tym mieście a centrum wygląda jak pobojowisko z tymi śmiecmi

 5. Ale warto by było ten teren posprzatać a nie w centrum miasta a syf i brud!!!!! Pani Prezydent to jest taka wizytówka miasta !

  1. Pomnik to postawić z tych śmieci, które tam leza w centrum miasta. Jak to świadczy o gospodarzach, aby taki brud był na głównej ulicy miasta. Jak to wygląda obraz nędzy i rozpaczy już nie wspomnę o tym płocie obskurnym z reklamami. Co się dziwić jakie miasto takie tereny. A to że ludzie można powiedzieć świnie, że rzucają gdzie popadnie to druga sprawa.

 6. Jak zwykle czekamy pani prezydent. Czy można by było przygotować dojazd, uzbroić odpowiedni teren aby przyszły inwestor się tym terenem zachwycił i od razu zaczął inwestować.

 7. Dżordż Lowerboj

  Szyb kopalniany najlepiej tam postawić albo spalarnie śmieci. Byłyby wówczas tak bardzo pożądane nowe miejsca pracy dla mieszkańców króliczoków.

  1. Króliczek to ty. Bo mieszkasz w domku na kredyt albo masz spadek po rodzicach .i się szrogęśisz. Raczej to drugie bo wiem ,że kasą nie grzeszysz.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny