“Tutaj często odbywają się libacje”

„Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju już wielokrotnie zgłaszali interwencje w Straży Miejskiej w sprawie utworzenia przy ulicy Arki Bożka sztucznego wysypiska śmieci obok kiosku – tak zwanego baru piwnego, obecnie nieczynnego. Z pozostawionych śladów wynika, że w tym miejscu często odbywają się libacje pijackie, a po nich, jak widać na fotografii, pozostają śmieci. Ponadto, jak przekonują mieszkańcy, w cieplejsze dni jest to także noclegownia dla bezdomnych” – zauważa radny Piotr Szereda w swojej najnowszej interpelacji.

„W imieniu mieszkańców proszę o podjęcie interwencji. Uprzątnięcie wysypiska i wymuszenie na właścicielu utrzymania w czystości tego terenu” – apeluje miejski rajca.

 1. Straż Miejska ma to głęboko w d… ma inne obowiązki do wypełnienia.
  Na przykład wczoraj to jest czwartek w godzinach dopołudniowych Strażnik Miejski na służbie pobierał paczkę z paczkomatu na Mazowieckiej koło SPARu. A 20 minut później relaksował się oglądaniem zawartości paczki na parkingu “czarnym” przy Parafii Św. Katarzyny na Górnym. Następnie oddał mocz w krzaczory za auto dokończył całego procederu wypalając papierosa i odjechali.
  A to wszystko za nasze pieniądze z podatków. Ponoć mają kamerki z monitoringiem osobistym. Może warto sprawdzić nagranie? Założę się że akurat był poza strefa monitorowania.
  I nie żebym ich śledził ale całkiem przypadkiem byłem w tych miejscach co oni.

  1. Nadinspektor krawężnik

   A skąd wiesz że akurat nie realizował regulaminowej przerwy w wykonywaniu służby w terenie do której to przerwy i jej realizacji po zgloszeniu oficerowi dużurnemu ma pełne prawo i może w tym czasie robić wszystko włącznie z wypróżnianiem się oczywiście w miejscu do tego przeznaczonym.

   1. Regulaminowa przerwa a załatwianie swoich prywatnych spraw to 2 różne rzeczy.
    Wypróżnianie się w miejscu publicznym to akurat podlega karze własnie przez nich wystawianej jak co.
    Chyba jesteś jednym z tych niedojd społecznych z pod znaku sm

    1. NADINSPEKTOR KRAWĘŻNIK

     Ty niedojdo napisałem wyraźnie że może się wypróżniać w miejscu do tego przeznaczonym , nie potrafisz czytać ze zrozumieniem że bredzisz bez sensu?

  2. On był na akcji. Ktoś zgłosił, że tam ludzie załatwiają swoje potrzeby i on musiał sprawdzić , czy to jest możliwe.

 2. Należy zaciągnąć tam siłą magistrackich urzędników, by zobaczyli na własne oczy rezultaty swoich zaniedbań i zaniechań.

  1. Jeśli to jest teren prywatny a wychodzi na to że jest to możesz cmoknąć urzędników w wiadome miejsca bo urzędnicy g… ďo tego miejsca mają, cwaniaku internetowy.

   1. Akurat sie mylisz.
    Moga zmusic wlasciciela do uporzadkowania terenu.
    Teren lezy w centrum miasta, wiec miasto moze wywlaszczyc wlasciciela, kiedy nie uzytkuje terenu zgodnie z przeznaczeniem.
    Niestety urzednicy pierdza w stolki i miasto ich nijak nie obchodzi.

    1. Zapraszam do urzędu zobaczyć jak wygląda te pierdzenie w stołek. Może rzeczywiście rodzinki naczelniczek wydziałów tak maja, reszta musi pracować bez chwili przerwy nawet na toalete, często zostając po godzinach.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny