GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

Tylko ta Barcelona z Warszawy…

Piłkarze rezerw GKS Jastrzębie zajęli piąte miejsce w turnieju Podhale Cup 2021 w Nowym Targu i Czarnym Dunajcu. Podopieczni trenera Mateusza Galikowskiego znaleźli się wprawdzie poza podium, ale mogą mówić o sporym… pechu, bowiem w całych zawodach na sześć spotkań wygrali aż pięć, tracąc tylko… jedną bramkę.

W fazie grupowej Młoda GieKSa rywalizowała ze Stalą Mielec (1:0), Escolą Varsovia (0:1) i Progresem Kraków (3:0). Porażka ze szkółką FC Barcelona spowodowała, że jastrzębianie zajęli drugie miejsce i ostatecznie mogli walczyć jedynie o miejsca od piątego do ósmego.

Na tym etapie zmagań ekipa z Kościelnej nie miała sobie równych, pokonując kolejno Widzew Łódź (1:0), ponownie Stal Mielec (1:0) oraz Victorię Częstochowa (4:0).

Dodajmy, że Podhale Cup padł łupem… Podhala Nowy Targ, które zdołało w grupie finałowej wyprzedzić Escolę Varsovia za sprawą minimalnie lepszego bilansu bramkowego.

Podhale Cup 2021

GKS II Jastrzębie – Stal Mielec 1:0 (Kaczmarczyk)
GKS II Jastrzębie – Escola Varsovia 0:1
GKS II Jastrzębie – Progres Kraków 3:0 (Tomera, Kołodziej, Witkowski)
GKS II Jastrzębie – Widzew Łódź 1:0 (Znamierowski)
GKS II Jastrzębie – Stal Mielec 1:0 (Znamierowski)
GKS II Jastrzębie – Victoria Częstochowa 4:0 (Znamierowski – dwie, Szymczak, Muras)

GKS II Jastrzębie: Jakub Maciejowski, Jakub Szczepanik – Kamil Myśliwiec, Maciej Norek, Hubert Kamieński, Tomasz Kowalski, Dominik Klimkiewicz, Szymon Kołodziej, Jakub Kupiec, Jakub Tomera, Tymoteusz Szweda, Daniel Szymczak, Kamil Muras, Patryk Witkowski, Kacper Waleczek, Miłosz Misala, Jonatan Tekieli, Jackob Znamierowski, Krystian Kaczmarczyk.

Źródła: gksjastrzebie.com, web.virium.pl

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław1:0 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Wisła Puławy122023-15
3. Polonia Warszawa112020-12
4. Znicz Pruszków122018-16
5. KKS 1925 Kalisz111921-15
6. GKS Jastrzębie121914-12
7. Olimpia Elbląg121818-23
8. Zagłębie II Lubin121820-25
9. Stomil Olszyn121715-13
10. Górnik Polkowice121514-16
11. Garbarnia Kraków111423-22
12. Śląsk II Wrocław121315-20
13. Radunia Stężyca121222-25
14. Siarka Tarnobrzeg121219-26
15. Lech II Poznań111117-19
16. Pogoń Siedlce111014-19
17. Hutnik Kraków121020-29
18. Motor Lublin121012-22

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis